OK SALDUS ziemas čempionātā

Domāts, darīts, Latvijas čempionātā mums ir jābūt. Ar tādu domu sēdāmies mašīnās (Oskars, Maira, Rūdis, Emīls, Koferis, Guntars K., Guntars M.) un devāmies uz Latvijas “galu” Alūksni, lai startētu Latvijas ziemas čempionātā.


Slēpojuši bijām pietiekoši, vienīgi nebija sanācis trenēties ar planšeti un orientēties. Tomēr noskaņojums bija tīri varonīgs un ne jau tādu gaisa gabalu bijām braukuši vienkārši sniegu mīcīt.


Sakarā ar LAT_EST projektu maāā plaši pārstāvēti bija arī Igauņi un Leiši, kuriem medaļas nedalīja, bet stipri gan viņi ir.


Sestdiena ”“ sprints Alūksnes ezera krastā, tur kur vasarā finišēja KĀPAS daudzdienās.


Ātra, īsa distance pils parkā , pāri ezeram uz salu un atpakaļ , bet interesants slēpju sliežu tīkls (tas ziemā ir svarīgākais), kas nodrošināja spraigus maāus, un neizpalika pirmais medaļu birums. Rūdolfam 3.vieta (kopā 5.vieta) V18 grupā, Uldim ”“ zelts V35 (kopā 3.vieta), Guntaram M. 3.vieta V40 un Guntaram K. 8.vieta (kopā 9.vieta), es (Oskars) neatpazinu numurus, tāpēc “mp”.


Svētdiena – garā distance “Mežinieku” sporta bāzē, pirmkārt jau lieliski apstākļi, iespēja slēpot ideālā Pasaules līmeņa distanāu trasē, lieliskas sarežģītas trases mežā ar dažādu ceļa izvēli, un beigās medaļas Uldim 2.vieta V35 (kopā 3.vieta), Oskars 4.vieta, Guntars M.5. vieta, Guntars K. 10.vieta (kopā 11.vieta), Rūdolfs 6.vieta (kopā 9.vieta) ”“ manuprāt neslikti, jo neuzskatām sevi par īstiem “ziemeniekiem”.


Ziemas orientēšanās ir lielisks treniņš “vasarniekiem”, atsvaidzinot vienmuļo ziemas treniņa procesu, tomēr palieku pie tā, ka īstā orientēšanās ir baudāma vasarā, ar sarežģītām distancēm un kartēm.


Nākošais posms, vidējā un stafete Daugavpilī!


Oskars


Bildes un kartes no Alūksnes

Nav komentāru
  1. Avatar
  2. Avatar
  3. Avatar