Rogainiga individuālais treniņš “O-Ragainis”

Lai ziemas (ja to, kas laukā, var tā saukt) treniņprocess nav tik garlaicīgs, nolēmu jums piedāvāt iespēju veikt individuālo rogaininga treniņdistanci ar 2 stundu kontrollaiku un dažādām kontrolpunktu vērtībām. Izvēlējos vienu no retajiem Saldus apkārtnes apvidiem, kur reljefs ir vismaz daļā kartes un meži nav pilnībā iznīcināti – Amulas gravas pie Zantes. Diemžēl, pagājušā nedēļa lijušais lietus nedaudz pabojājis apvidu un ar sausām kājām diez vai sanāks veikt visu distanci, bet īstus orientieristus tas taču nebaida!

Rezultāta un laika reģistrācijai tiek izmantota iOrienteering aplikācija telefonā, ar kuru tiek nolasīti atzīmēšanās QR kodi. Aplikācija pieejama lejupielādei tālruņos bez maksas:

Izveidojiet iOrienteering bezmaksas kontu (Register) – tas nepieciešams, lai varētu tikt saglabāts un iesūtīts jūsu rezultāts. Konta izveidošanu var veikt telefonā vai datorā. Izveidojot kontu, atcerieties, ka jūsu izvēlētais lietotāja vārds (Username) būs gan kā identifikators pieslēdzoties aplikācijai, gan uzrādīsies rezultātos – lūgums izvēlēties to tādu, lai citi jūs varētu atpazīt un salīdzināt ar jums rezultātu. Telefonā, atverot aplikāciju, ieejiet savā kontā un Jūs esat gatavs startēt!

Reģistrāciju treniņam varat veikt vai nu starta vietā, vai jau iepriekš (kaut vai mājās):

  1. atverot iOrienteering aplikāciju telefonā;
  2. izvēloties “Load An Event”;
  3. noskanējot treniņa reģistrācijas QR kodu vai ievadot to manuāli (Scan Setup QR Code).

Reģistrācijas kods:vOO4ub

… pēc tam, lai veiktu distanci:

  1. noskanē QR kodu STARTS  – Scan Start Code (kas atrodas starta vietā);
  2. atzīmējoties kontrolpunktos – attiecīgā punkta QR kodu;
  3. beidzot distanci – noskanē QR kodu FINIŠS.

KONTROLLAIKS 2 STUNDAS
1 nokavēta minūte = -1 punkts

Treniņa karti varat lejupielādēt šeit un izdrukāt paši (A3 izmēra lapa) vai arī, samaksājot 1.00€, saņemt kopā ar mitrumizturīgu “kabatiņu” veikalā “IT Tehnika” (Rīgas iela 2A, Saldus)

Starta vieta:
56.8125215, 22.6748038
Google Maps / Waze

Starta vietā satiktie mednieki teica, ka pāris nedēļas šeit tagad nebraukšot, bet, ja jums ir iespēja, saplānojiet treniņa laiku tā, lai tas nebūtu sestdienas priekšpusdienā no 10:00-13:00, jums pašiem būs mierīgāk ap sirdi 😉

Distance uzlikta 22.11.2020. un būs pieejama tik ilgi, līdz QR kodu lapiņas būs KP vietās un ieskanējamas.

Dalība par ziedojumiem organizatora degvielai: (nepieciešamā summa savākta … domāju, ka būs vēl vismaz viens treniņpoligons!)