Ārkārtas stāvokļa attālinātās treniņsacensības “Viens pats mežā”

Vispirms: esam atbildīgi pret apkārtējiem un paši pret sevi!
Ievērojam valstī noteiktos drošības pasākumus!

Sakarā ar publisko pasākumu un pulcēšanās pilnīgu aizliegumu, tika nolemts Jums dot iespēju, kaut vai nesatiekot draugus un cīņubiedrus klātienē, baudīt orientēšanās sporta burvību, atrasties dabā un turpināt gatavošanos iespējamajam sezonas turpinājumam!

Treniņsacensību kārtība ir vienkārša:

  1. apmeklējiet mūsu mājaslapu un izdrukājat sev orientēšanās distances karti (tiks publicēta dienu pirms treniņsacensību sākuma – trešdienā);
  2. dodieties pašu izvēlētā laikā no ceturtdienas 10:00 līdz nākamās otrdienas 18:00 uz treniņsacensību starta vietu;
  3. veiciet distanci, pašiem sev uzņemot distancē pavadīto laiku no starta brīža līdz finiša sasniegšanai;
  4. ievadiet savu vārdu, rezultātu un veikto distanci mūsu mājas lapā izveidotajā rezultātu iesnieguma formā (būs pieejama sacensību dienās no ceturtdienas līdz otrdienai) … ja vēlaties, arī varat distancē veikto ceļu iezīmēt Routegadget sadaļā “ar roku” – manuāli (ja nav GPS ierakstīts gpx fails);
  5. ja uzņēmāt laiku iekārtā, kas fiksē jūsu ceļu ar GPS palīdzību, būs iespēja ievietot savu rezultātu un veikto ceļu kā gpx failu mājas lapas Routegadget sadaļā.

* Kontrolpunktos NEBŪS atzīmēšanās ierīces – KP skaitās atrasts, ja esat pieskāries ar roku mietiņam, pie kura piesieta kontrolpunkta prizma. Šīs ir treniņsacensības!

Ja jums nav iespēja izdrukāt pašiem karti, tās būs pieejamas attiecīgās kārtas informācijā norādītā vietā – skaits var būt ierobežots. SEKOJIET INFORMĀCIJAI!

Kārta Datums Vieta Organizators Informācija
1 9.04. Kalnsētas parks Jānis P. + Jaunsargi rezultāti
2 16.04. Stalmaņi (A) Emīls Z. rezultāti
3 23.04. Līkais mežs rezultāti
4 30.04. Veides mežs, Saldus vidusskola Uldis B. rezultāti
5 7.05. Biksti (tornis) Viktors M. rezultāti
* Saraksts tiks papildināts atbilstoši situācijai …

Rezultāti, protams, netiks skaitīti ne kā ABC ieskaites, ne arī kādā kopvērtējumā – šis pasākums ir Jums un Jūsu sportiskajam priekam!