ABC-2019 10. kārtas rezultāti – Mučukalns

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Anna Ķempele Saldus OK 0:12:04 1000
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Lote Zabarovska Saldus 0:46:03 1000
2 Annija Mankus Saldus OK 0:56:10 820
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
Jūlija Kaminska Jaunsardze noņ. 0
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Līga Smilgaine Saldus OK 0:51:37 1000
2 Odeta Turka Taka TOK 0:56:29 914
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Iveta Priedīte Saldus OK 0:47:36 1000
2 Linda Maag Saldus OK 0:51:58 916
3 Daina Gredzena Saldus OK 1:01:53 769
4 Ilze Bruce Saldus OK 1:02:21 763
5 Aņuta Ostašova Saldus OK 1:14:09 642
Inese Broka Saldus noņ. 0
Māra Rešķe Saldus OK noņ. 0
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Jūlija Bille Vecpuise Saldus 0:36:17 1000
2 Ilze Bērziņa Saldus OK 0:41:00 885
3 Santa Fridrihsone Saldus 0:41:07 882
4 Terēza Kalniņa Saldus OK 0:41:49 868
5 Signe Zommere Saldus 0:43:45 829
6 Anna Fīrere Saldus 0:43:51 827
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
Ausma Bruce Saldus OK 0:58:59
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Kurts Zabarovskis Saldus 0:18:54 1000
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Andris Ostašovs Saldus 0:39:33 1000
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Gvido Mēteris Jaunsardze 0:26:31 1000
2 Kristaps Zelmenis Jaunsardze 0:44:59 589
3 Kristers Balandiņš Jaunsardze 0:48:20 549
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Rūdolfs Zērnis Saldus OK 0:32:45 1000
2 Atis Rešķis Saldus OK 0:39:20 833
3 Uldis Brucis Saldus OK 0:39:47 823
4 Emils Zērnis Saldus OK 0:41:10 796
5 Ainars Mankus Saldus OK 0:50:49 644
6 Oskars Zērnis Saldus OK 0:51:13 639
7 Mārtiņš Kalniņš Saldus OK 0:53:36 611
8 Imants Garoza SILVA COK 0:54:26 602
9 Mareks Štrauss Motokurzeme 0:59:45 548
10 Pēteris Purmalis Individuāli 1:14:47 438
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ansis Ansbergs Saldus OK 0:48:24 1000
2 Jānis Pūpols Jaunsardze 0:52:42 918
3 Ivars Plankais Saldus OK 0:53:38 902
4 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:55:01 880
5 Madars Jansons Saldus 1:00:16 803
6 Jānis Turks Taka TOK 1:02:35 773
7 Egils Ķuzis Saldus OK 1:03:29 762
8 Reinis Krūmiņš Saldus OK 1:07:47 714
Kristaps Zabarovskis Saldus noņ. 0
Valdis Bitenieks (distančnieks) Saldus OK 900
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Gundars Muižnieks Saldus OK 0:29:35 1000
2 Sandris Kuzmickis Kuldīga 0:32:27 912
3 Jānis Kalniņš Saldus OK 0:41:23 715
4 Andris Lagzdiņš Saldus 0:41:49 707
5 Oskars Začs Saldus OK 0:47:39 621
Elvis Lodiņš Saldus OK noņ. 0
V0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
Reinis Braučs Jaunsardze noņ.