ABC-2019 11. kārtas rezultāti – Kalvene, Bindžu ezers

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Sāra Zelma Vecpuise Saldus 0:21:12 1000
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Annija Mankus Saldus OK 1:02:18 1000
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Līga Virbule Taka TOK 1:02:05 1000
2 Līga Smilgaine Saldus OK 1:06:49 929
3 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 1:23:47 741
4 Lilita Lauraite DR Krasts 1:26:09 721
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Māra Rešķe Saldus OK 0:49:11 1000
2 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:52:37 935
3 Silvija Penkule Saldus OK 1:05:44 748
4 Iveta Priedīte Saldus OK 1:12:16 681
5 Mudīte Šteina Saldus OK 1:13:48 666
6 Ilze Bruce Saldus OK 1:25:38 574
7 Zita Grante DR Krasts 1:33:51 524
8 Dace Freidenfelde Saldus OK 1:50:29 445
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Jūlija Bille Vecpuise Saldus 0:41:22 1000
2 Kristīna Vecpuise Saldus OK 0:54:31 759
3 Terēza Kalniņa Saldus OK 0:56:19 735
4 Ilga Ķuze Saldus OK 1:04:45 639
5 Anna Fīrere Saldus 1:18:29 527
6 Santa Fridrihsone Saldus 1:19:19 522
7 Ilze Bērziņa Saldus OK 1:19:46 519
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
Ausma Bruce Saldus OK 1:13:26
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Oskars Bērziņš Saldus OK 0:32:55 1000
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Andris Ostašovs Saldus 0:54:14 1000
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Kristers Balandiņš Jaunsardze 0:51:09 1000
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Uldis Brucis Saldus OK 0:49:37 1000
2 Oskars Zērnis Saldus OK 0:49:56 994
3 Ainars Mankus Saldus OK 0:51:01 973
4 Edgars Bērziņš Saldus 0:51:30 963
5 Viktors Mateičs Saldus OK 0:57:08 868
6 Mārtiņš Kalniņš Saldus OK 1:06:11 750
7 Imants Garoza SILVA COK 1:22:08 604
8 Mareks Štrauss Motokurzeme 1:32:30 536
Emīls Vainovskis Saldus OK noņ. 0
Andris Ceļapīters (distančnieks) Saldus OK 900
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ansis Ansbergs Saldus OK 0:57:35 1000
2 Māris Penkulis Saldus OK 1:02:20 924
3 Madars Jansons Saldus 1:04:35 892
4 Ivars Plankais Saldus OK 1:05:05 885
5 Egils Ķuzis Saldus OK 1:10:25 818
6 Jānis Pūpols Jaunsardze 1:11:20 807
7 Artūrs Brikmanis DR Krasts 1:26:02 669
8 Māris Otaņķis Taka TOK 1:27:42 657
9 Reinis Krūmiņš Saldus OK 1:30:55 633
Kristaps Freidenfelds Saldus OK noņ. 0
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Sandris Kuzmickis Kuldīga 0:38:07 1000
2 Dainis Priedītis Saldus OK 0:41:58 908
3 Harijs Zomerfelds Jaunsardze 0:44:31 856
4 Kaspars Bogdānovs Saldus 0:45:06 845
5 Kristaps Zelmenis Jaunsardze 0:46:14 824
6 Andris Lagzdiņš Saldus 0:49:13 774
7 Gundars Muižnieks Saldus OK 0:50:14 759
8 Jānis Kalniņš Saldus OK 0:55:32 686
9 Oskars Začs Saldus OK 1:05:06 586
10 Jānis Pommers Taka TOK 1:23:43 455
Rolands Adijānis Jaunsardze noņ. 0
Kristiāns Liģeiķis Jaunsardze noņ. 0
Kristaps Rubašenko Jaunsardze noņ. 0
Ojārs Leikarts Taka TOK noņ. 0
V0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
Jānis Jirgensons Jaunsardze 1:00:26