ABC-2019 4. kārtas rezultāti – Zebrus ezera laivu bāze

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Sāra Zelma Vecpuise Saldus 0:16:40 1000
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Māra Segliņa Sprīdītis TSK 0:30:18 1000
2 Auguste Zīle Saldus OK 0:31:38 958
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ellea Stinge Saldus OK 0:42:18 1000
Jūlija Kaminska Jaunsardze noņ. 0
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Māra Rešķe Saldus OK 0:43:04 1000
2 Linda Maag Saldus OK 0:44:08 976
3 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:45:07 955
4 Iveta Priedīte Saldus OK 0:53:06 811
5 Indra Segliņa Sprīdītis TSK 0:57:45 746
6 Ilze Bruce Saldus OK 1:05:40 656
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Jūlija Bille Vecpuise Saldus 0:30:30 1000
2 Ilze Bērziņa Saldus OK 0:40:00 763
3 Signe Zommere Saldus 0:42:56 710
4 Anna Fīrere Saldus 0:43:15 705
5 Ilga Ķuze Saldus OK 0:44:14 690
6 Kristīna Vecpuise Saldus OK 0:46:03 662
7 Sanija Lagzdiņa Saldus 1:04:33 473
8 Terēza Kalniņa Saldus OK 1:18:43 387
Krista Laugale Saldus noņ. 0
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
Evika Zabarovska Saldus 0:32:35
Juta Zīle Saldus OK 0:38:08
Ausma Bruce Saldus OK 0:45:40
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Kurts Zabarovskis Saldus 0:34:11 1000
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Kristers Balandiņš Jaunsardze 0:35:50 1000
2 Raitis Kukainis Jaunsardze 1:07:36 530
Kristaps Rubašenko Saldus noņ. 0
Jānis Jirgensons Jaunsardze noņ. 0
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Emils Zērnis Saldus OK 0:50:19 1000
2 Atis Rešķis Saldus OK 0:52:52 952
3 Uldis Brucis Saldus OK 0:56:23 892
4 Viktors Mateičs Saldus OK 0:59:09 851
5 Ainars Mankus Saldus OK 0:59:44 842
6 Guntis Dude Sprīdītis TSK 1:13:11 688
7 Imants Garoza SILVA COK 1:31:22 551
8 Mareks Štrauss Motokurzeme 1:37:09 518
Oskars Zērnis (distančnieks) Saldus OK 900
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Jānis Segliņš Sprīdītis TSK 0:40:31 1000
2 Madars Jansons Saldus 0:45:14 896
3 Rolands Dakteris Sprīdītis TSK 0:46:25 873
4 Egils Ķuzis Saldus OK 0:47:09 859
5 Ansis Ansbergs Saldus OK 0:49:31 818
6 Ivars Plankais Saldus OK 0:51:06 793
7 Miķelis Taukačs Sprīdītis TSK 0:51:27 787
8 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:57:15 708
9 Gatis Rešķis Saldus OK 1:04:10 631
10 Jānis Pūpols Jaunsardze 1:09:23 584
11 Egils Mauliņš Saldus OK 1:21:14 499
12 Kristaps Zabarovskis Saldus 1:40:30 403
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Andris Lagzdiņš Saldus 0:50:49 1000
2 Sandris Kuzmickis Kuldīga 0:55:33 915
3 Oskars Začs Saldus OK 0:57:25 885
4 Kaspars Bogdānovs Saldus 1:06:45 761
5 Jānis Kalniņš Saldus OK 1:17:22 657
Gundars Muižnieks Saldus OK noņ. 0
Dainis Priedītis Saldus OK noņ. 0