ABC-2019 6. kārtas rezultāti – Rudbārži

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Sāra Zelma Vecpuise Saldus 0:28:10 1000
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Annija Mankus Saldus OK 0:46:59 1000
2 Nadīna Evelīna Pūne Ezere 0:57:19 820
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:49:57 1000
2 Līga Smilgaine Saldus OK 1:00:09 830
3 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 1:13:16 682
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:47:01 1000
2 Māra Rešķe Saldus OK 0:51:40 910
3 Iveta Priedīte Saldus OK 0:55:11 852
4 Linda Maag Saldus OK 0:56:11 837
5 Mudīte Šteina Saldus OK 1:10:28 667
6 Ilze Bruce Saldus OK 1:17:11 609
7 Gita Karlsone Saldus OK 1:20:58 581
8 Inese Broka Saldus 1:25:28 550
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Jūlija Bille Vecpuise Saldus 0:28:16 1000
2 Terēza Kalniņa Saldus OK 0:38:30 734
3 Sanija Lagzdiņa Saldus 0:39:55 708
4 Kristīna Vecpuise Saldus OK 0:43:10 655
5 Ilze Bērziņa Saldus OK 0:49:06 576
6 Santa Fridrihsone Saldus 0:49:10 575
7 Aija Lauriņa Saldus 0:50:20 562
8 Signe Zommere Saldus 0:50:30 560
9 Anna Fīrere Saldus 0:50:47 557
10 Ilga Ķuze Saldus OK 0:53:23 530
Kristīne Fīrere Saldus noņ. 0
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
Ausma Bruce Saldus OK 0:48:31
Lote Zabarovska Saldus noņ.
Evika Zabarovska Saldus noņ.
Renāte Žigure Jaunsardze noņ.
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Rūdolfs Hartmanis Saldus OK 0:39:45 1000
2 Alberts Hartmanis Saldus OK 0:40:08 990
3 Kurts Zabarovskis Saldus 1:02:47 633
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Madars Lukošus Ezere 0:53:52 1000
2 Ivo Ķēpulis Ezere 0:54:02 997
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Gvido Mēteris Jaunsardze 0:26:15 1000
2 Ralfs Jonošausks Ezere 0:41:29 633
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Atis Rešķis Saldus OK 0:45:56 1000
2 Oskars Zērnis Saldus OK 0:52:53 869
3 Ainars Mankus Saldus OK 0:53:28 859
4 Uldis Brucis Saldus OK 0:53:38 856
5 Emils Zērnis Saldus OK 0:53:57 851
6 Viktors Mateičs Saldus OK 0:57:19 801
7 Mareks Štrauss Motokurzeme 1:26:23 532
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:47:53 1000
2 Madars Jansons Saldus 0:52:11 918
3 Ivars Plankais Saldus OK 0:53:56 888
4 Pēteris Purmalis Individuāli 0:55:48 858
5 Jānis Ceļapīters Saldus OK 1:01:18 781
6 Egils Ķuzis Saldus OK 1:09:43 687
7 Reinis Krūmiņš Saldus OK 1:16:27 626
8 Jānis Pūpols Jaunsardze 1:22:46 579
9 Māris Otaņķis Taka TOK 1:31:14 525
Ansis Ansbergs (distančnieks) Saldus OK 900
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Sandris Kuzmickis Kuldīga 0:35:14 1000
2 Gundars Muižnieks Saldus OK 0:35:39 988
3 Kristiāns Liģeiķis Jaunsardze 0:36:24 968
4 Andris Lagzdiņš Saldus 0:36:31 965
5 Dainis Priedītis Saldus OK 0:36:40 961
6 Jānis Kalniņš Saldus OK 0:37:03 951
7 Alens Bitenieks Saldus OK 0:48:33 726
8 Harijs Zomerfelds Jaunsardze 0:49:23 713
9 Oskars Začs Saldus OK 0:50:21 700
10 Kristaps Zelmenis Jaunsardze 0:54:26 647
11 Kristaps Rubašenko Jaunsardze 1:00:21 584
12 Rainers Tomanis Jaunsardze 1:00:25 583
Rolands Adijānis Jaunsardze noņ. 0
V0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
Reinis Braučs Jaunsardze noņ.
Jānis Jirgensons Jaunsardze noņ.