ABC-2020 rezultāti – Čīčas

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Marija Smilgaine Saldus OK 0:31:50
2 Marta Smilgaine Saldus OK 0:34:09
3 Marta Biteniece Saldus OK 0:35:25
Ilze Kalviņa Saldus OK noņ.
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Kristīne Lukošus Ezere 0:24:14
1 Laila Hvesto Ezere 0:24:14
2 Anna Ķempele Saldus OK 0:33:30
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:39:03
2 Līga Smilgaine Saldus OK 0:48:13
3 Inta Kalviņa Saldus OK 1:10:49
4 Vineta Strauta Individuāli 1:27:54
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Linda Maag Saldus OK 0:50:45
2 Māra Rešķe Saldus OK 0:51:06
3 Iveta Priedīte Saldus OK 1:02:06
4 Daina Gredzena Saldus OK 1:07:53
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:35:21
2 Santa Fridrihsone Saldus 0:56:56
3 Ilze Bērziņa Saldus OK 0:57:02
4 Aija Lauriņa Saldus 0:57:53
5 Ilze Bruce Saldus OK 1:20:37
6 Krista Laugale Saldus 1:23:34
7 Inga Mankus Saldus OK 1:28:43
Sanija Lagzdiņa Saldus noņ.
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Kristīne Fīrere Saldus 0:31:53
Ausma Bruce Saldus OK 1:27:28
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Daniels Kubiļus Ezere 0:23:43
Andris Ostašovs Saldus noņ.
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Raivo Žuravļovs Jaunsardze 0:53:19
2 Markuss Sudmalis Jaunsardze 1:25:16
3 Elvis Bruskovskis Jaunsardze 1:25:16
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Ainars Mankus Saldus OK 0:36:17
2 Atis Rešķis Saldus OK 0:36:24
3 Mārtiņš Kalniņš Saldus OK 0:47:18
4 Viktors Mateičs Saldus OK 0:47:52
5 Uldis Brucis Saldus OK 0:49:31
6 Uģis Grīnbergs Saldus 0:51:27
7 Gustavs Staņa Auseklis IK 0:56:01
8 Ojārs Jakovels Saldus OK 1:26:59
Oskars Zērnis Saldus OK noņ.
Madars Jansons Saldus noņ.
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Egils Ķuzis Saldus OK 0:42:01
2 Jānis Pūpols Jaunsardze 0:42:34
3 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:45:23
4 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:48:10
5 Ivars Plankais Saldus OK 0:51:57
6 Ģirts Rautenbergs Saldus 1:00:09
7 Alberts Broders 0 1:03:03
8 Mārcis Broders Saldus 1:24:06
9 Agris Kveders Individuāli 1:27:05
10 Egils Mauliņš Saldus OK 1:27:13
Gvido Mēteris Jaunsardze noņ.
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Dainis Priedītis Saldus OK 0:28:57
2 Ralfs Jonušausks Ezere 0:34:26
3 Edijs Vilerts Ezere 0:34:28
4 Madars Lukošus Ezere 0:34:39
5 Ojārs Ikers jun. Saldus OK 0:38:24
6 Ojārs Ikers Saldus OK 0:38:44
7 Andris Lagzdiņš Saldus 0:53:50
8 Oskars Začs Saldus OK 0:57:34
9 Harijs Zomerfelds Jaunsardze 1:04:49
Gundars Muižnieks Saldus OK noņ.
V0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts