ABC-2020 rezultāti – Līkais mežs

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Marta Biteniece Saldus OK 0:27:14
2 Elizabete Rešķe Saldus OK 0:31:59
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Laila Hvesto Ezere 0:31:38
2 Rūta Ņikitina Saldus 0:58:42
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Kristīne Lukošus Ezere 0:31:38
2 Auguste Zīle Saldus OK 0:39:44
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Vineta Strauta Individuāli 0:55:17
Skaidrīte Otaņķe Taka TOK noņ.
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Māra Rešķe Saldus OK 0:35:50
2 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:38:25
3 Linda Maag Saldus OK 0:47:54
4 Daina Gredzena Saldus OK 0:53:47
5 Ilze Bruce Saldus OK 0:54:49
6 Inga Mankus Saldus OK 1:11:37
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Sanija Lagzdiņa Saldus 0:38:07
2 Terēza Kalniņa Saldus OK 0:41:14
3 Ilga Ķuze Saldus OK 0:42:43
4 Santa Fridrihsone Saldus 0:43:59
5 Ilze Bērziņa Saldus OK 0:44:01
6 Inga Siliņa Saldus OK 0:45:04
7 Aija Lauriņa Saldus 0:45:18
8 Diāna Zīrupa Saldus OK 0:49:50
9 Donāta Šmite Saldus OK 0:54:38
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Kristīne Fīrere Saldus 0:48:17
Ausma Bruce Saldus OK 1:07:27
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Alberts Rešķis Saldus OK 0:32:19
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Daniels Kubiļus Ezere 0:31:49
2 Gustavs Šmits Saldus OK 1:01:07
3 Andris Ostašovs Saldus 1:03:39
Jēkabs Mūrnieks Saldus OK noņ.
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Raivo Žuravļovs Jaunsardze 1:08:01
2 Roberts Buivids Jaunsardze 1:13:42
3 Elvis Bruskovskis Jaunsardze 1:14:20
4 Jānis Jirgensons Jaunsardze 1:27:30
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Uldis Brucis Saldus OK 0:24:19
2 Ainars Mankus Saldus OK 0:26:05
3 Mārtiņš Kalniņš Saldus OK 0:31:27
4 Viktors Mateičs Saldus OK 0:32:05
5 Oskars Zērnis Saldus OK 0:33:13
6 Madars Jansons Saldus 0:33:48
7 Uģis Grīnbergs Saldus 0:38:32
8 Mareks Štrauss Motokurzeme 0:39:04
9 Imants Garoza SILVA COK 0:41:14
10 Ojārs Jakovels Saldus OK 0:44:35
11 Agris Kveders Individuāli 0:55:23
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:30:24
2 Egils Ķuzis Saldus OK 0:32:48
3 Ivars Plankais Saldus OK 0:34:13
4 Jānis Pūpols Jaunsardze 0:34:58
5 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:39:11
6 Uldis Lācis Saldus OK 0:39:56
7 Gvido Mēteris Jaunsardze 0:42:43
8 Ģirts Rautenbergs Saldus 0:46:49
9 Mārcis Broders Saldus 0:54:02
Māris Otaņķis Taka TOK noņ.
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Dainis Priedītis Saldus OK 0:28:17
2 Ojārs Ikers jun. Saldus OK 0:29:43
3 Ojārs Ikers Saldus OK 0:29:50
4 Andris Lagzdiņš Saldus 0:32:25
5 Jānis Kalniņš Saldus OK 0:41:01
6 Oskars Začs Saldus OK 0:44:20
7 Edijs Vilerts Ezere 0:56:41
8 Ralfs Jonušausks Ezere 0:58:38
9 Madars Lukošus Ezere 1:01:18
Renārs Vežuks Individuāli noņ.
V0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts