ABC-2020 rezultāti – Skrunda, Mučukalns

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Marta Smilgaine Saldus OK 0:43:02
2 Marija Smilgaine Saldus OK 0:44:46
3 Ugne Šteina Saldus OK 0:48:40
4 Ance Kalniņa Saldus OK 0:57:04
5 Māra Kalniņa Saldus 0:57:47
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Annija Mankus Saldus OK 0:29:05
2 Auguste Zīle Saldus OK 0:50:09
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:31:08
2 Līga Smilgaine Saldus OK 0:39:20
3 Odeta Turka Taka TOK 0:44:12
4 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 1:04:50
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Mudīte Šteina Saldus OK 0:42:46
2 Iveta Priedīte Saldus OK 0:43:05
3 Māra Rešķe Saldus OK 0:48:15
4 Silvija Penkule Saldus OK 0:58:19
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Sanija Lagzdiņa Saldus 0:51:05
2 Santa Fridrihsone Saldus 0:54:43
3 Ilze Bērziņa Saldus OK 0:54:46
4 Daila Mankus Saldus OK 0:55:53
5 Ilga Ķuze Saldus OK 1:08:08
6 Inga Siliņa Saldus OK 1:17:20
7 Aija Lauriņa Saldus 1:17:31
8 Kristīne Sproģe Saldus 1:25:42
9 Krista Laugale Saldus 1:25:45
Aņuta Ostašova Saldus OK noņ.
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Ausma Bruce Saldus OK 0:51:45
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Andris Ostašovs Saldus 0:45:16
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Raivo Žuravļovs Jaunsardze 1:22:41
2 Elvis Bruskovskis Jaunsardze 1:23:38
Jānis Jirgensons Jaunsardze noņ.
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Rūdolfs Zērnis Saldus OK 0:28:57
2 Emīls Zērnis Saldus OK 0:34:00
3 Atis Rešķis Saldus OK 0:34:21
4 Gatis Grīnbergs Saldus OK 0:34:49
5 Oskars Zērnis Saldus OK 0:37:53
6 Ainars Mankus Saldus OK 0:42:27
7 Mārtiņš Kalniņš Saldus OK 0:44:44
8 Imants Garoza SILVA COK 0:52:21
9 Uģis Grīnbergs Saldus 0:54:54
10 Madars Jansons Saldus 0:58:49
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:40:24
2 Ģirts Rautenbergs Saldus 0:43:13
3 Egils Ķuzis Saldus OK 0:43:17
4 Armands Ķudis Individuāli 0:43:21
5 Ivars Plankais Saldus OK 0:45:10
6 Jānis Pūpols Jaunsardze 0:48:07
7 Guntis Otanķis Individuāli 0:51:50
8 Māris Penkulis Saldus OK 0:52:04
9 Māris Otaņķis Taka TOK 1:05:36
10 Kaspars Bogdānovs Saldus 1:07:39
11 Mārcis Broders Saldus 1:16:55
Uldis Lācis Saldus OK noņ.
Ēriks Lapinskis Saldus OK noņ.
Gvido Mēteris Jaunsardze noņ.
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Gundars Muižnieks Saldus OK 0:38:03
2 Dainis Priedītis Saldus OK 0:39:19
3 Andris Lagzdiņš Saldus 0:40:22
4 Ojārs Ikers jun. Saldus OK 0:43:10
5 Ojārs Ikers Saldus OK 0:43:59