ABC-2020 rezultāti – Stalmaņos pie torņa

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Marija Smilgaine Saldus OK 0:52:35
2 Marta Smilgaine Saldus OK 0:53:04
3 Ugne Šteina Saldus OK 0:53:48
4 Marta Biteniece Saldus OK 0:53:54
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Laila Hvesto Ezere noņ.
Anastāsija Lukašēviča Ezere noņ.
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Nadīna Evelīna Pūne Ezere 0:26:43
2 Karlīna Pūne Ezere 0:26:46
3 Kristīne Lukošus Ezere 0:27:20
4 Auguste Zīle Saldus OK 0:32:25
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:34:29
2 Līga Smilgaine Saldus OK 0:45:30
3 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 0:56:33
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Iveta Priedīte Saldus OK 0:40:00
2 Mudīte Šteina Saldus OK 0:42:05
3 Māra Rešķe Saldus OK 0:42:42
4 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:47:09
5 Linda Maag Saldus OK 0:47:50
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Sanija Lagzdiņa Saldus 0:39:26
2 Inese Broka Saldus 0:48:05
3 Santa Fridrihsone Saldus 0:51:59
4 Inga Siliņa Saldus OK 0:51:59
5 Aija Lauriņa Saldus 0:52:12
6 Ilze Bruce Saldus OK 0:52:41
7 Daina Gredzena Saldus OK 0:52:43
Ilga Ķuze Saldus OK noņ.
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Ausma Bruce Saldus OK 0:37:30
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Daniels Kubiļus Ezere 0:31:30
2 Andris Ostašovs Saldus 0:45:04
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Markuss Sudmalis Jaunsardze 0:58:28
2 Aridians Stokauskis Jaunsardze 0:58:33
3 Roberts Buivids Jaunsardze 0:58:33
4 Elvis Bruskovskis Jaunsardze 1:35:41
5 Alekss Henkels Jaunsardze 1:35:45
Raivo Žuravļovs Jaunsardze noņ.
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Rūdolfs Zērnis Saldus OK 0:28:06
2 Atis Rešķis Saldus OK 0:33:31
3 Oskars Zērnis Saldus OK 0:35:59
4 Ainars Mankus Saldus OK 0:36:49
5 Mārtiņš Kalniņš Saldus OK 0:41:26
6 Viktors Mateičs Saldus OK 0:43:43
7 Jānis Kleins Saldus OK 0:47:16
8 Mareks Štrauss Motokurzeme 1:07:06
9 Imants Garoza SILVA COK 1:15:18
Emīls Zērnis Saldus OK noņ.
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Ivars Valtass Saldus OK 0:41:04
2 Ivars Plankais Saldus OK 0:43:20
3 Ģirts Rautenbergs Saldus 0:46:11
4 Jānis Pūpols Jaunsardze 0:46:27
5 Ēriks Lapinskis Saldus OK 0:51:06
6 Gvido Mēteris Jaunsardze 0:51:55
7 Māris Otaņķis Taka TOK 0:56:57
8 Valdis Bitenieks Saldus OK 1:01:11
9 Mārcis Broders Saldus 1:23:04
Egils Ķuzis Saldus OK noņ.
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Dainis Priedītis Saldus OK 0:27:51
2 Andris Lagzdiņš Saldus 0:35:43
3 Harijs Zomerfelds Jaunsardze 0:38:22
4 Ralfs Jonušausks Ezere 0:43:02
5 Edijs Vilerts Ezere 0:43:02
6 Gundars Muižnieks Saldus OK 0:45:55
Madars Lukošus Ezere noņ.
Gatis Vasiļjevs Jaunsardze noņ.