ABC-2020 rezultāti – Veides meža kapi

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Anna Ķempele Saldus OK 0:32:18
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Laila Hvesto Ezere 0:28:39
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Annija Mankus Saldus OK 0:24:12
2 Auguste Zīle Saldus OK 0:27:38
3 Kristīne Lukošus Ezere 0:28:41
4 Vanesa Paula Ķestere Jaunsardze 0:51:40
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:55:12
2 Līga Smilgaine Saldus OK 1:11:28
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Māra Rešķe Saldus OK 0:50:04
2 Linda Maag Saldus OK 1:08:30
3 Iveta Priedīte Saldus OK 1:15:19
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Vineta Strauta Individuāli 0:39:06
2 Ilga Ķuze Saldus OK 0:50:30
3 Ilze Bruce Saldus OK 0:52:49
4 Inga Mankus Saldus OK 1:00:27
5 Santa Fridrihsone Saldus 1:02:26
6 Ilze Bērziņa Saldus OK 1:02:27
7 Krista Laugale Saldus 1:04:12
8 Inga Siliņa Saldus OK 1:06:40
9 Aija Lauriņa Saldus 1:06:58
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Kristīne Fīrere Saldus 0:40:21
Ausma Bruce Saldus OK 0:50:53
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Daniels Kubiļus Ezere 0:28:27
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Raivo Žuravļovs Jaunsardze 1:40:53
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Ainars Mankus Saldus OK 0:46:56
2 Atis Rešķis Saldus OK 0:51:44
3 Oskars Zērnis Saldus OK 1:04:45
4 Viktors Mateičs Saldus OK 1:08:09
5 Madars Jansons Saldus 1:11:17
6 Imants Garoza SILVA COK 1:35:09
7 Mārcis Broders Saldus 1:43:12
8 Alberts Broders 0 1:53:36
Agris Kveders Individuāli noņ.
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:52:56
2 Uldis Lācis Saldus OK 0:54:14
3 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:55:32
4 Ivars Plankais Saldus OK 0:57:34
5 Jānis Pūpols Jaunsardze 1:01:06
6 Egils Ķuzis Saldus OK 1:05:32
7 Gvido Mēteris Jaunsardze 1:18:50
8 Andris Kikusts SILVA COK 1:29:26
9 Ģirts Rautenbergs Saldus 1:48:32
Artūrs Virbickis Saldus OK noņ.
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Dainis Priedītis Saldus OK 0:31:13
2 Andris Lagzdiņš Saldus 0:38:12
3 Ojārs Ikers Saldus OK 0:38:20
4 Gundars Muižnieks Saldus OK 0:40:26
5 Oskars Začs Saldus OK 0:50:08
6 Ralfs Jonušausks Ezere 1:25:35
7 Madars Lukošus Ezere 1:25:38
Edijs Vilerts Ezere noņ.
V0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Roberts Buivids Jaunsardze noņ.