ABC-2020 treniņsacensību rezultāti – Brocēni

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Māra Kalniņa Kuldīga 0:46:46
2 Ance Kalniņa Kuldīga 0:46:49
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Anna Ķempele Saldus OK noņ.
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Annija Mankus Saldus OK 0:42:29
2 Auguste Zīle Saldus OK 0:47:11
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Mudīte Šteina Saldus OK noņ.
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Dainis Priedītis Saldus OK 0:35:56
2 Māra Rešķe Saldus OK 0:45:52
3 Linda Maag Saldus OK 0:58:32
4 Līga Smilgaine Saldus OK 0:58:36
5 Daina Gredzena Saldus OK 1:01:07
6 Aņuta Ostašova Saldus OK 1:03:01
7 Silvija Penkule Saldus OK 1:06:36
8 Iveta Priedīte Saldus OK 1:07:08
9 Inese Broka Saldus 1:14:01
Ivita Biksīte Saldus noņ.
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Santa Fridrihsone Saldus 0:34:08
2 Ilze Bērziņa Saldus OK 0:34:22
3 Inga Siliņa Saldus OK 0:36:15
4 Aija Lauriņa Saldus 0:36:23
5 Agnese Kukurāne Saldus 0:36:23
6 Anna Fīrere Saldus OK 0:41:34
7 Ilga Ķuze Saldus OK 0:42:30
8 Sanija Lagzdiņa Saldus 0:43:32
9 Kristīne Sproģe Saldus 0:49:11
10 Krista Laugale Saldus 0:49:14
11 Daila Mankus Saldus OK 0:55:40
12 Terēza Kalniņa Saldus OK 0:57:52
13 Alise Bērziņa Saldus OK 1:29:53
Liene Allere Saldus OK noņ.
Jūlija Kaminska Jaunsardze noņ.
Renāte Žigure Jaunsardze noņ.
Dina Zariņa Saldus noņ.
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Kristīne Fīrere Saldus 0:43:57
Ausma Bruce Saldus OK noņ.
Inga Mankus Saldus OK noņ.
Dina Bimšteina Saldus noņ.
Maira Zērne Saldus OK noņ.
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Andris Ostašovs Saldus noņ.
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Raivo Žuravļovs Jaunsardze 1:46:05
Elvis Bruskovskis Jaunsardze noņ.
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Atis Rešķis Saldus OK 0:45:33
2 Ainars Mankus Saldus OK 0:52:25
3 Uldis Brucis Saldus OK 0:53:26
4 Emīls Vainovskis Saldus OK 1:03:33
5 Oskars Zērnis Saldus OK 1:05:13
6 Viktors Mateičs Saldus OK 1:07:32
7 Madars Jansons Saldus 1:22:39
8 Imants Garoza SILVA COK 1:28:52
9 Uģis Grīnbergs Saldus 2:02:07
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:57:54
2 Ivars Plankais Saldus OK 0:58:00
3 Uldis Lācis Saldus OK 1:01:29
4 Jānis Pūpols Jaunsardze 1:03:25
5 Ģirts Rautenbergs Saldus 1:12:56
6 Jānis Ceļapīters Saldus OK 1:13:41
7 Sandris Kuzmickis Kuldīga 2:16:30
Pēteris Kalniņš Saldus OK noņ.
Gvido Mēteris Jaunsardze noņ.
Kaspars Bogdānovs Saldus noņ.
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Harijs Zomerfelds Jaunsardze 0:28:29
2 Rolands Adijānis Jaunsardze 0:32:02
3 Andris Lagzdiņš Saldus 0:32:54
4 Alberts Broders 0 0:34:11
5 Kristaps Zelmenis Jaunsardze 0:34:21
6 Ojārs Ikers jun. Saldus OK 0:39:57
7 Ojārs Ikers Saldus OK 0:40:04
8 Oskars Začs Saldus OK 0:51:35
9 Mārcis Broders Saldus 0:56:42
10 Jānis Kalniņš Saldus OK 0:57:53
Raitis Kukainis Jaunsardze noņ.