ABC-2020 treniņsacensību rezultāti – Krievkalni

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Kate Gredzena Saldus OK 0:27:00
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Anna Ķempele Saldus OK 1:17:04
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Māra Segliņa Sprīdītis TSK 0:52:16
2 Annija Mankus Saldus OK 1:10:29
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:52:04
2 Alberinga Vilma Burkānciems OK 1:02:32
3 Māra Vilciņa Kāpa OK 1:15:56
4 Līga Smilgaine Saldus OK 1:26:03
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Linda Maag Saldus OK 1:04:27
2 Indra Segliņa Sprīdītis TSK 1:05:29
3 Aņuta Ostašova Saldus OK 1:06:19
4 Iveta Priedīte Saldus OK 1:11:20
5 Māra Rešķe Saldus OK 1:20:03
6 Ivita Biksīte Saldus 1:28:20
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Signe Sīrica Saldus 0:45:26
2 Anna Fīrere Saldus OK 0:45:37
3 Sabīne Valtasa Saldus OK 0:46:49
4 Daina Gredzena Saldus OK 0:55:46
5 Daila Mankus Saldus OK 1:00:56
6 Santa Fridrihsone Saldus 1:07:18
7 Ilze Bērziņa Saldus OK 1:07:18
8 Sanija Lagzdiņa Saldus 1:29:11
9 Inese Broka Saldus 1:40:55
10 Evika Zabarovska Saldus 2:21:32
11 Markava Māra Saldus 2:21:36
12 Kristīne Sproģe Saldus 2:26:48
13 Krista Laugale Saldus 2:26:54
Inessa Maag Saldus OK noņ.
Ilga Ķuze Saldus OK noņ.
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Kristīne Fīrere Saldus 1:03:54
Dina Bimšteina Saldus 1:16:18
Dina Zariņa Saldus 1:18:32
Ausma Bruce Saldus OK 1:29:48
Inga Mankus Saldus OK noņ.
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Kurts Gredzens Saldus OK 0:26:07
Kristers Bimšteins Saldus noņ.
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Andris Ostašovs Saldus noņ.
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Reneslācis Valters Ogre OK 0:48:34
2 Emīls Zērnis Saldus OK 0:50:41
3 Atis Rešķis Saldus OK 0:52:05
4 Oskars Zērnis Saldus OK 0:54:07
5 Ainars Mankus Saldus OK 0:55:42
6 Viktors Mateičs Saldus OK 1:00:47
7 Gustavs Staņa Auseklis IK 1:02:52
8 Kārlis Vilciņš Kāpa OK 1:09:48
9 Mareks Štrauss Motokurzeme 1:24:45
10 Uģis Grīnbergs Saldus 1:26:36
11 Madars Jansons Saldus 1:29:17
12 Imants Garoza SILVA COK 1:36:08
13 Markavs Andris Saldus 2:16:36
Kārlis Ķuzis Saldus OK noņ.
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Jānis Segliņš Sprīdītis TSK 0:54:07
2 Rolands Dakteris Sprīdītis TSK 1:00:37
3 Uldis Lācis Saldus OK 1:02:59
4 Ivars Plankais Saldus OK 1:03:19
5 Jānis Ceļapīters Saldus OK 1:04:59
6 Jānis Pūpols Jaunsardze 1:09:26
7 Emīls Lecinskis Kāpa OK 1:12:26
8 Egils Ķuzis Saldus OK 1:14:15
9 Egils Mauliņš Saldus OK 1:29:38
10 Ģirts Rautenbergs Saldus 1:34:36
11 Kaspars Bogdānovs Saldus 1:38:19
12 Roberts Stinge Saldus OK 1:49:39
Mārcis Broders Saldus noņ.
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Harijs Lācars SILVA COK 0:31:07
2 Ivars Valtass Saldus OK 0:33:23
3 Dainis Priedītis Saldus OK 0:37:09
4 Jēkabs Segliņš Sprīdītis TSK 0:44:03
5 Gvido Mēteris Jaunsardze 0:45:50
6 Oskars Lagzdiņš Saldus 1:11:22
7 Andris Lagzdiņš Saldus 1:11:32
8 Gundars Muižnieks Saldus OK 1:21:08
9 Oskars Začs Saldus OK 1:30:37