ABC-2020 treniņsacensību rezultāti – Vipēdis, Ieviņas

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Ance Kalniņa Kuldīga noņ.
Māra Kalniņa Kuldīga noņ.
S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Anna Ķempele Saldus OK 0:43:42
S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Auguste Zīle Saldus OK 1:10:59
Annija Mankus Saldus OK noņ.
SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Sabīne Valtasa Saldus OK 0:46:32
2 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:56:58
3 Iveta Priedīte Saldus OK 0:58:56
4 Linda Maag Saldus OK 0:58:58
5 Inese Broka Saldus 1:32:19
Māra Rešķe Saldus OK noņ.
SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Sanija Lagzdiņa Saldus 0:56:56
2 Daila Mankus Saldus OK 0:58:49
3 Ilze Bērziņa Saldus OK 1:00:53
4 Santa Fridrihsone Saldus 1:00:55
5 Inga Siliņa Saldus OK 1:04:22
6 Aija Lauriņa Saldus 1:04:43
7 Ilga Ķuze Saldus OK 1:13:53
8 Alise Bērziņa Saldus 1:24:07
9 Dina Zariņa Saldus 1:40:57
Anna Fīrere Saldus OK noņ.
Signe Sīrica Saldus noņ.
Renāte Žigure Jaunsardze noņ.
Leandra Spriesle Jaunsardze noņ.
S0
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Inessa Maag Saldus OK 0:43:49
Maira Zērne Saldus OK 0:49:15
Kristīne Fīrere Saldus 0:56:28
Ausma Bruce Saldus OK 1:22:35
V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Mihaēls Feldmanis Saldus 0:28:30
V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Andris Ostašovs Saldus 1:08:26
V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
Raivo Žuravļovs Jaunsardze noņ.
Elvis Bruskovskis Jaunsardze noņ.
VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Atis Rešķis Saldus OK 0:50:46
2 Emīls Zērnis Saldus OK 0:51:05
3 Uldis Brucis Saldus OK 0:53:07
4 Oskars Zērnis Saldus OK 1:01:01
5 Ainars Mankus Saldus OK 1:01:05
6 Mārtiņš Kalniņš Saldus OK 1:09:48
7 Viktors Mateičs Saldus OK 1:15:19
8 Andris Kikusts SILVA COK 1:34:19
VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Egils Ķuzis Saldus OK 0:54:30
2 Uldis Lācis Saldus OK 1:00:18
3 Valdis Bitenieks Saldus OK 1:00:21
4 Rolands Dakteris Alnis OK-JRSC 1:06:04
5 Ivars Plankais Saldus OK 1:08:05
6 Gvido Mēteris Jaunsardze 1:24:38
7 Armands Ceimers Saldus 1:25:24
8 Egils Mauliņš Saldus OK 1:25:45
9 Jānis Pūpols Jaunsardze 1:26:20
10 Rūdolfs Mauliņš 0 1:29:10
11 Ģirts Rautenbergs Saldus 1:32:23
12 Mārcis Broders Saldus 2:11:38
Gundars Muižnieks Saldus OK noņ.
VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Dainis Priedītis Saldus OK 0:36:00
2 Andris Lagzdiņš Saldus 0:42:47
3 Ojārs Ikers jun. Saldus OK 0:56:02
4 Ojārs Ikers Saldus OK 0:56:32
5 Oskars Začs Saldus OK 1:10:08