Saldus kauss 2021 – rezultāti

Saldus novada atklātais čempionāts
R. Mankusa piemiņas kausu izcīņa

V14
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Kevins Švalbe Alnis OK-JNSC 1:02:38
2 Roberts Vanags Alnis OK-JNSC 1:35:32 0:32:54
V16
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Edvards Krūmiņš Alnis OK-JNSC 0:49:01
2 Gustavs Plonis Alnis OK-JNSC 1:00:06 0:11:05
3 Matīss Ričards Rozenbergs Alnis OK-JNSC 1:05:33 0:16:32
4 Ričards Zīberts Alnis OK-JNSC 1:07:26 0:18:25
5 Renārs Vanags Alnis OK-JNSC 1:11:44 0:22:43
Ralfs Prauliņš Alnis OK-JNSC noņ.
V18
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Emīls Saulīte Auseklis IK 0:46:26
Jēkabs Segliņš Alnis OK-JNSC noņ.
V21A
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Kristaps Bērziņš Taka TOK 0:47:29
2 Matīss Saulīte Auseklis IK 0:50:37 0:03:08
3 Viktors Mateičs Saldus OK 0:50:48 0:03:19
4 Atis Heinols A2 0:53:19 0:05:50
5 Aivis Šiliņš Alnis OK-JNSC 0:56:10 0:08:41
6 Edgars Ustinovs Ogre OK/SC 0:56:42 0:09:13
7 Emīls Vainovskis Saldus OK 0:58:57 0:11:28
8 Mārtiņš Dzenītis Arona OK 0:59:18 0:11:49
9 Madars Jansons Saldus OK 1:02:10 0:14:41
Ričards Zvagulis Ziemeļkurzeme OK noņ.
Emīls Lazdāns Auseklis IK nest.
V21B
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Oskars Seilis Surikati 0:47:26
2 Rolands Dakteris Kaķenieki 0:49:00 0:01:34
3 Uģis Grīnbergs Saldus OK 0:50:58 0:03:32
4 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:52:43 0:05:17
5 Miķelis Taukačs Sprīdītis TSK 0:53:17 0:05:51
6 Atis Dēvits Saldus OK 0:55:24 0:07:58
7 Roberts Stinge Saldus OK 1:01:56 0:14:30
8 Māris Katkovskis Individuāli 1:05:11 0:17:45
Jānis Saliņš Kāpa OK nest.
V35
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Ainars Mankus Saldus OK 0:47:28
2 Juris Dzenītis Arona OK 0:50:07 0:02:39
3 Māris Freimanis SILVA 0:51:25 0:03:57
4 Gatis Grīnbergs Saldus OK 0:53:27 0:05:59
5 Sandis Zukulis Surikati 0:57:32 0:10:04
6 Aivis Zetmanis Azimuts OK-Sm BJSS 0:58:54 0:11:26
7 Ingus Grasis Auseklis IK 1:00:36 0:13:08
8 Mārtiņš Kalniņš Saldus OK 1:01:29 0:14:01
9 Māris Zeiļuks Azimuts OK-Sm BJSS 1:01:49 0:14:21
10 Kārlis Prauliņš Briksnis SK 1:04:05 0:16:37
11 Edijs Šmits Surikati 1:11:38 0:24:10
12 Krišjānis Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki 1:39:43 0:52:15
13 Agris Kveders Individuāli 2:26:58 1:39:30
Agris Stūris Saldus OK noņ.
V45
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Uldis Brucis Saldus OK 0:41:08
2 Andris Mireckis Ziemeļkurzeme OK 0:43:20 0:02:12
3 Jānis Segliņš Alnis OK-JNSC 0:48:24 0:07:16
4 Ints Ulmanis Auseklis IK 0:48:55 0:07:47
5 Jānis Brauns Ziemeļkurzeme OK 0:49:23 0:08:15
6 Raimonds Lapiņš KURMIS OK 0:49:24 0:08:16
7 Atis Kalniņš RPP 0:50:07 0:08:59
8 Aigars Vārna Ziemeļkurzeme OK 0:50:09 0:09:01
9 Guntars Kikučs Saldus OK 0:50:43 0:09:35
10 Ģirts Liniņš Ozons 0:53:04 0:11:56
11 Andris Kikusts LF 0:58:19 0:17:11
12 Mareks Štrauss Motokurzeme 0:59:14 0:18:06
13 Pēteris Īvāns Taka TOK 0:59:47 0:18:39
14 Jānis Spektors Auseklis IK 1:21:43 0:40:35
15 Haralds Jansons Individuāli 1:23:17 0:42:09
Harijs Meiers Ziemeļkurzeme OK nest.
V55
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Andris Meļķerts Saldus OK 0:53:22
2 Ivars Plankais Saldus OK 0:55:34 0:02:12
3 Jānis Putniņš Mežmalas/Madona 1:02:22 0:09:00
4 Māris Jēkabsons Ziemeļkurzeme OK 1:08:34 0:15:12
5 Urmas Laev Auseklis IK 1:09:06 0:15:44
Sergejs Šadrins Kāpa OK nest.
V60
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Jānis Lagzdkalns KURMIS OK 0:48:35
2 Harijs Lācars SILVA 0:48:39 0:00:04
3 Guntis Dude Alnis OK-JNSC 0:51:57 0:03:22
4 Juris Kokins Meridiāns 0:54:38 0:06:03
5 Edmunds Krastiņš Individuāli 0:56:48 0:08:13
6 Jānis Busenbergs Mona OK 0:57:34 0:08:59
7 Māris Penkulis Saldus OK 1:06:19 0:17:44
V65
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Jānis Turks Taka TOK 0:52:53
2 Elmārs Antons Sprīdītis TSK 1:08:02 0:15:09
3 Miervaldis Bušs Alnis OK-JNSC 1:44:59 0:52:06
V70
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Egils Mauliņš Saldus OK 0:51:12
V75
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Uldis Alksnis Fonons OK 0:58:28
2 Arvīds Teteris Taka TOK 1:02:25 0:03:57
3 Juris Zvirgzds Fonons OK 1:08:16 0:09:48
Rodrigo Slaviņš Ozons nest.
S14
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Zane Dzenīte Arona OK 0:35:30
2 Annija Mankus Saldus OK 0:40:28 0:04:58
S16
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Laura Krūmiņa Alnis OK-JNSC 0:46:46
2 Māra Segliņa Alnis OK-JNSC 0:55:18 0:08:32
3 Līva Elīza Andersone Saldus OK 0:55:45 0:08:59
4 Zane Novada Alnis OK-JNSC 1:24:13 0:37:27
S18
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Sanda Lapiņa ZVOC-VBSS 0:49:29
2 Tīna Spektore Auseklis IK 1:01:59 0:12:30
3 Sindija Letīcija Brakmane Alnis OK-JNSC 1:02:00 0:12:31
S21A
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Elza Ķuze Alnis OK-JNSC 0:45:17
2 Laura Elīza Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 1:01:22 0:16:05
3 Vilma Alberinga VSK Burkānciems & Co 1:01:48 0:16:31
4 Kristīne Berķe Auseklis IK 1:01:51 0:16:34
5 Iveta Eglija DR-KRASTS 1:03:13 0:17:56
6 Līga Meļķerte Saldus OK 1:17:18 0:32:01
S21B
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Aiga Švalbe Alnis OK-JNSC 0:47:47
2 Ivita Biksīte Individuāli 0:54:31 0:06:44
3 Krista Strautniece Alnis OK-JNSC 1:07:57 0:20:10
4 Signe Plānica Individuāli 1:08:51 0:21:04
5 Kristine Firere Saldus OK 1:12:49 0:25:02
Inta Kalviņa Saldus OK nest.
S35
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Inese Vārna Ziemeļkurzeme OK 0:48:27
2 Linda Krūmiņa Briksnis SK 0:51:18 0:02:51
3 Elīna Andersone Saldus OK 0:51:24 0:02:57
4 Elīna Petrovska Surikati 0:52:43 0:04:16
5 Anita Saulīte Auseklis IK 0:53:19 0:04:52
6 Ilze Ārniece Ozons 1:03:04 0:14:37
7 Ieva Upmace-Grīviņa Surikati 1:08:51 0:20:24
8 Evija Freimane SILVA 1:24:58 0:36:31
Vineta Strauta Individuāli nest.
S45
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 0:47:17
2 Līga Virbule Taka TOK 0:56:42 0:09:25
3 Alvita Mirecka Ziemeļkurzeme OK 0:57:37 0:10:20
4 Santa Skribāne SILVA 0:59:52 0:12:35
5 Agnese Baltmane Auseklis IK 1:01:57 0:14:40
6 Indra Segliņa Alnis OK-JNSC 1:07:39 0:20:22
Ieva Meiere Ziemeļkurzeme OK nest.
S55
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Odeta Turka Taka TOK 0:54:49
2 Riina Laev Auseklis IK 1:06:06 0:11:17
3 Mudīte Šteina Saldus OK 1:34:01 0:39:12
4 Inese Lacare SILVA 2:00:59 1:06:10
S60
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Iveta Priedīte Saldus OK 0:47:01
2 Silvija Penkule Saldus OK 0:57:54 0:10:53
3 Daina Gredzena Saldus OK 0:59:41 0:12:40
4 Ingūna Leiškalne Ziemeļkurzeme OK 1:37:51 0:50:50
S65
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Liene Buša Alnis OK-JNSC 1:05:15
2 Inese Mauliņa Saldus OK 1:28:06 0:22:51
S75
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Daila Mankusa Saldus OK 1:04:11
2 Ilze Bruce Saldus OK 1:13:08 0:08:57
3 Aija Andersone Fonons OK 1:17:32 0:13:21
4 Velta Zjatkova Alnis OK-JNSC 1:20:33 0:16:22
Māra Bolšteina Alnis OK-JNSC nest.
VS 0
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
Līga Vaģele Saldus OK 0:49:41
Toms Prauliņš Alnis OK-JNSC 1:06:14 0:16:33
Alise Prauliņa Alnis OK-JNSC 1:06:26 0:16:45
Gunta Stirna Individuāli nest.