Auces kauss 2022 – rezultāti

V12
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Olivers Daģis Alnis OK-JNSC 0:36:14
V14
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Lenarts Straume Auseklis IK 0:33:17
VA
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Rihards Krūmiņš Alnis OK-JNSC 0:47:07
2 Ainārs Lupiķis Kāpa OK 0:47:18
3 Alvis Reinsons Mežmalas 0:48:21
4 Arunas Saunorius Igtisa 0:51:16
5 Atis Rešķis Saldus OK 0:54:04
6 Andris Svilāns Ogre OK/SC 0:54:17
7 Uldis Brucis Saldus OK 0:54:45
8 Guntars Mankus Saldus OK 0:56:05
9 Viktors Mateičs Saldus OK 0:58:42
10 Guntis Šmaukstelis Kāpa OK 0:59:36
11 Salvis Daģis Alnis OK-JNSC 0:59:37
12 Viesturs Šlosbergs Alnis OK-JNSC 1:06:56
13 Ernests Koleda Inčukalns 1:07:15
14 Harijs Meiers Ziemeļkurzeme OK 1:08:42
15 Ingus Grasis Auseklis IK 1:09:10
16 Renars Skudra Eko O 1:16:21
VB
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Jānis Mellups Taka TOK 0:54:38
2 Rolands Dakteris Alnis OK-JNSC 0:55:29
3 Uldis Svilāns Ogre OK/SC 0:58:21
4 Roberts Stinge Saldus OK 1:04:39
5 Miķelis Taukačs Sprīdītis TSK 1:05:14
6 Māra Rešķe Saldus OK 1:20:09
ā.k. Emīls Zērnis Saldus OK 0:41:57
Jānis Saliņš Kāpa OK nest.
Jānis Pūpols Saldus OK nest.
VC
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Māris Cīrulis Auseklis IK 0:46:45
2 Kevins Švalbe Alnis OK-JNSC 0:51:14
3 Mārcis Meijers Ziemeļkurzeme OK 1:15:31
4 Luīze Stiebre Individuāli 1:53:41
5 Andra Stiebre Individuāli 1:54:11
6 Juta Zīle Individuāli 1:54:46
Pauls Olafs Straume Auseklis IK nest.
Raivo Žuravļovs Saldus OK nest.
Mārtiņš Cīrulis Auseklis IK nest.
V50
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Raimonds Lapiņš KURMIS OK 0:50:10
2 Guntis Dude Alnis OK-JNSC 1:00:51
3 Andris Ceļapīters Saldus OK 1:03:44
4 Raivis Rensons Mežmalas 1:07:24
5 Valdis Kokorišs Mona OK 1:07:37
6 Ivars Valtass Saldus OK 1:07:47
7 Pēteris Īvāns Taka TOK 1:11:28
8 Ivars Plankais Saldus OK 1:18:14
9 Māris Jēkabsons Ziemeļkurzeme OK 1:40:29
V60
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Edmunds Krastiņš Ind. 0:51:52
2 Māris Otaņķis Taka TOK 0:57:07
3 Dainis Priedītis Saldus OK 0:57:19
4 Māris Penkulis Saldus OK 0:57:29
5 Elmārs Antons Sprīdītis TSK 1:00:11
V70
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Uldis Alksnis Fonons OK 0:47:06
2 Andris Elksnītis Sprīdītis TSK 0:55:07
3 Juris Zvirgzds Fonons OK 1:03:17
4 Oskars Začs Saldus OK 1:13:17
5 Miervaldis Bušs Alnis OK-JNSC 1:56:58
S12
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Kate Daģe Alnis OK-JNSC 0:34:55
2 Marta Stola Individuāli 0:48:32
Elīna Vahere-Abražune Auseklis IK noņ.
ā.k. Rūta Meiere Ziemeļkurzeme OK 0:51:40
S14
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Katrīna Cīrule Auseklis IK 0:45:47
2 Auguste Zīle Alnis OK-JNSC 0:59:10
SA
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts Atpaliek
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:42:10 1006
2 Ilona Daģe Alnis OK-JNSC 0:49:46 1007
3 Laura Puķīte Ozons 0:51:34 1008
4 Sabīne Valtasa Saldus OK 0:56:09 1009
5 Iveta Brūvere Ozons 0:58:30 1010
6 Aiva Jakovela Ozons 1:09:41 1011
7 Aleksandra Fjodorova Skrunda 1:33:50 1012
SB
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Agnese Bahmane Individuāli 0:54:12
2 Ildze Straume Ziemeļkurzeme OK 0:59:49
3 Aiga Švalbe Alnis OK-JNSC 1:00:56
4 Ieva Meiere Ziemeļkurzeme OK 1:14:58
SC
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Anna Marija Fīrere Saldus 0:56:34
2 Jeļena Stola Individuāli 0:56:56
3 Emīlija Vahere-Abražune Individuāli 3:03:00
Ita Kravinska Individuāli nest.
Astra Zaluma Individuāli nest.
S50
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Indra Segliņa Alnis OK-JNSC 1:00:00
2 Inta Poriķe Alnis OK-JNSC 1:05:29
3 Santa Blūma Alnis OK-JNSC 1:16:27
Mudīte Šteina Saldus OK noņ.
S60
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 0:48:21
2 Silvija Penkule Saldus OK 0:48:34
3 Iveta Priedīte Saldus OK 0:48:56
4 Ilga Elksnīte Sprīdītis TSK 0:55:22
5 Ingūna Leiškalne Ziemeļkurzeme OK 1:15:45
Liene Buša Alnis OK-JNSC nest.
S70
Vieta Dalībnieks Komanda Rezultāts
1 Māra Bolšteina Alnis OK-JNSC 0:48:58
2 Daila Mankusa Saldus OK 0:56:00
3 Velta Zjatkova Alnis OK-JNSC 1:04:22