Jaunsardzes telpu orientēšanās 3. posms 🗓 🗺


Pievienoti foto no sacensībām!


Trešais Jaunsardzes reģionālo telpu orientēšanās sacensību posms
notiks Saldus tehnikuma sporta kompleksā!

 24. februārī Saldus tehnikuma sporta kompleksā notiks Jaunsardzes reģionālo telpu orientēšanās sacensību trešais posms. Jaunsargiem un ikvienam Saldus iedzīvotājam tā būs lieliska iespēja trenēt atmiņu, loģisko domāšanu, izveicību, kā arī iepazīt orientēšanās sportu jaunā veidā.

Karte no 2014. gada sacensībāmSaldus tehnikuma sporta kompleksa ēkai raksturīgas dažāda lieluma sporta zāles un plaši gaiteņi. Organizatori būs parūpējušies par interesantām sacensībām, izveidojot apvidū mākslīgus šķēršlus, kas sarežģī orientēsanos.
Jaunsardzes telpu orientēšanās sacensības 2017. gadā guva lielu atsaucību no jaunsargiem un vietējiem iedzīvotājiem reģionos – tajās piedalījās vairāk nekā 800 individuālie dalībnieki.
“Jaunieši interesējās par iespēju orientēšanos telpās izmēģināt arī nākamajos gados, tāpēc Jaunsardzes un informācijas centrs ar Latvijas Orientēšanās federāciju turpina sadarbību un 2018. gadā katrā novadā atkal rīkos četrus telpu oientēšanās sacensību posmus,” stāsta sacensību organizators Matīss Ratnieks. “Tāpat šīs sacensības dod jauniešiem iespēju pagarināt orientēšanās sacensību sezonu un sacensties savā starpā, noskaidrojot labāko skrējēju savā grupā līdz pat marta sākumam”.
Reģistrācija sacensību centrā sāksies no plkst. 11:00, bet dalībnieki startēt varēs sev ērtā laikā no plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00. Finišs tiks slēgts plkst. 14:30, bet plkst. 15:00 sekos dalībnieku apbalvošana.
Pieteikties sacensībām iespējams izmantojot lof.lv pieteikumu sistēmu. Pieteikšanās termiņš – līdz plkst. 10:00 divas dienas iepriekš pirms katra posma norises datuma. Pieteikties sacensībām var jebkurš interesents!
Pēc pieteikšanās termiņa pieteikties varēs uz vietas sacensību dienā, tomēr tādā gadījumā sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem startēt gribētājiem pietiks kartes. Aicinām pieteikties laikus, lai varam sagatavot kartes pilnīgi visiem.
Jaunsardzes reģionālās telpu orientēšanās sacensības notiek kopumā četros posmos.

Sacensību norise:

  • 20. janvāris. Cēsu 2. pamatskola (Gaujas iela 45, Cēsis)
  • 27.01. janvāris. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne)
  • 3. marts. Bijusī LU Bioloģijas fakultāte (Kronvalda bulvāris 4, Rīga)

Sacensības rīko Jaunsardzes un informācijas centrs sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un Orientēšanās klubu “Saldus”.
Vairāk informācijas: http://telpuorientesanas.lv/jic/

Share Button
Sacensības
Saldus tehnikums Map