Mūsējo starti LČ sprintā un sprinta stafetēs

 Brīvdienās norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sportā, sprinta distancē.
 Latvijas čempionāts sestdien iesākās ar individuālo sprintu, kurš veda pa Rēzeknes centra daļu. Saldus orientēšanās klubs bez medaļām nepalika.
  • 1. Vieta M35 grupā Atis Rešķis
  • 2. Vieta W40 grupā Elīna Andersone
  • 3. Vieta W16 grupā Līva Elīza Andersone
 Svētdien čempionāts turpinājās ar sprinta stafeti, kur komandā ir divi vīrieši un viena meitene. Pirmos divus etapus veic vīrieši, bet noslēdzošo sieviete.
 Izcilu sniegumu uzrādīja elites grupas komanda, kurā skrēja – Emīls Zērnis, Rūdolfs Zērnis, Līva Elīza Andersone. Komandai izdevās izcīnīt trešo vietu, kas līdz šim ir augstākais šīs grupas sasniegums!
 Rūdolfa Zērņa komentārs: “Pēc pirmās dienas individuālā sprinta neveiksmes, kur nepamanīju vienu kontrolpunktu un izlaidu to, biju motivēts parādīt labāko sniegumu sprinta stafetē, jo, atskaitot kļūdu, sniegums pirmajā dienā bija pārliecinošs. Sprinta stafetē papildus motivāciju deva OK Saldus jaunais sastāvs, kur startēju vienā komandā ar Emīlu Zērni un Līvu Elīzu Andersoni. Neskatoties uz to, ka nebijām favorīti, biju pārliecināts, ka pie stabila komandas snieguma esam spējīgi cīnīties par medaļu. Otro etapu veicu ļoti labi un centos gūt maksimālu lielu pārsvaru pār pārējām komandām. Tas arī izdevās.
Paldies Emīlam par stabilo pirmo etapu! Prieks redzēt Emīlu atgriežamies labā formā pēc sarežģītās ziemas! Paldies Līvai par uzņēmību un gatavību spēkoties ar Latvijas ātrākajām meitenēm! Lielisks sniegums 16 gados! Turpmākajos gados noteikti vēl uzlabosim savu sniegumu.”
 Veterānu grupā ar milzīgu pārliecību komandai, kurā skrēja Oskars Zērnis, Guntars Mankus, Elīna Andersone, izdevās izcīnīt zelta medaļu, apsveicam!
Visus rezultātus vari atrast šeit – https://lc.lof.lv/?act=sakums
Tiekamies nākamajās sacensībās!