ABC 2011 – 1.kārtas rezultāti

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Olīvija Ceļapītere Ezere 0:07:59 1000
2 Paula Salmiņa Ezere 0:08:03 992
3 Monta Salmiņa Ezere 0:08:32 936
4 Elza Ķuze Saldus OK 0:08:39 923

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Megija Kikuča Saldus OK 0:24:05 1000
2 Anna Ķuze Saldus OK 0:49:07 490

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Līga Bitmane Saldus OK 0:43:25 1000
2 Maira Zērne Saldus OK 0:54:40 794
3 Anda Zepa Saldus OK 1:07:45 641

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Sabīne Oficiere Saldus OK 0:34:36 1000
2 Iveta Priedīte Saldus OK 0:37:32 922
3 Ilze Bruce Saldus OK 0:44:53 771
4 Silvija Penkule Saldus OK 0:46:25 745
5 Māra Stolere Saldus OK 0:46:40 741
6 Kristīne Fīrere Saldus OK 0:46:42 741
7 Ausma Bruce Saldus OK 0:48:41 711
8 Olita Stepanoviča Individuāli 0:57:59 597

 

SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ilga Ķuze Saldus OK 0:30:41 1000
2 Dace Kikuča Saldus 0:37:10 826
3 Dzintra Tone Saldus OK 0:41:39 737

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Dāvids Lapinskis Saldus 0:07:34 1000
2 Emils Zērnis Saldus OK 0:07:35 998
3 Matīss Ančs Ezere 0:07:41 985
4 Kārlis Graudiņš Ezere 0:07:42 983
5 Mairis Ļutkus Ezere 0:08:51 855
6 Ričards Janeks Ezere 0:08:56 847
7 Emīls Pūne Ezere 0:09:17 815
8 Kristians Rāvičs Ezere 0:09:20 811
9 Rihards Virbickis Saldus 0:11:39 649
10 Ojārs Ikers Saldus OK 0:16:47 451
Rūdis Grietnieks Ezere noņ. 0

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Matīss Brucis Saldus OK 0:14:53 1000
2 Ģirts Brucis Saldus OK 0:16:59 876
3 Roberts Siliņš Saldus 0:17:40 842
4 Matīss Polis Ezere 0:21:15 700
5 Artūrs Virbickis Saldus OK 0:26:04 571
6 Miks Zvirbulis Saldus OK 0:49:12 303

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Kārlis Ķuzis Saldus OK 0:56:58 1000

 

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Oskars Zērnis Saldus OK 0:43:27 1000
2 Ainars Mankus Saldus OK 0:45:28 956
3 Uldis Brucis Saldus OK 0:48:02 905
4 Viktors Mateičs Saldus OK 0:48:41 893
5 Jānis Penkulis Saldus OK 0:50:08 867
6 Imants Garoza Individuāli 1:05:14 666
7 Emīls Vainovskis Saldus OK 1:09:18 627
Ansis Ansbergs Saldus OK noņ. 0
Rūdolfs Zērnis Saldus OK noņ. 0

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Dainis Priedītis Saldus OK 0:44:33 1000
2 Uldis Lācis Saldus OK 0:44:40 997
3 Aigars Bitmanis Saldus OK 0:45:19 983
4 Egils Ķuzis Saldus OK 0:45:55 970
5 Ēriks Lapinskis Saldus OK 0:49:05 908
6 Ivars Plankais Saldus OK 0:51:38 863
7 Māris Penkulis Saldus OK 0:52:26 850
8 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:56:21 791
9 Mārtiņš Bucis Saldus OK 0:58:14 765
10 Māris Elleris Saldus OK 0:58:29 762
11 Uldis Zīle Individuāli 1:02:59 707
12 Jānis Vainovskis Saldus OK 1:08:43 648
13 Uldis Egle Saldus 1:23:43 532
14 Pauls Bračs Saldus 1:25:11 523
Kristaps Gulbis Saldus OK noņ. 0

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Oskars Začs Saldus OK 0:57:43 1000
2 Laimonis Tone Saldus OK 0:58:22 989
3 Ivars Kalniņš Seniors 1:04:35 894

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *