ABC 2013 – 12.kārtas rezultāti

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Melānija Metla Saldus OK 0:09:49 1000
2 Ance Rakstiņa Saldus 0:13:00 755
Rēzija Terēze Dubulta Druvas vsk. noņ. 0
Kristiāna Ziņģe Druvas vsk. noņ. 0
Alise Bērziņa Druvas vsk. noņ. 0
Elīna Andersone Druvas vsk. noņ. 0
Kolīna Kārtere Druvas vsk. noņ. 0
Simona Šreitmane Druvas vsk. noņ. 0
Krista Voitāne Druvas vsk. noņ. 0
Roba Eva Saldus noņ. 0
Roba Una Saldus noņ. 0

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:14:20 1000
2 Jūlija Vecpuise Saldus OK 0:32:47 437

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Anda Priedīte Saldus OK 0:33:21 1000
2 Anete Midrijāne Taka TOK 0:38:18 871
3 Maira Zērne Saldus OK 0:38:31 866
4 Marita Lapa Saldus OK 0:58:26 571

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ilze Bruce Saldus OK 0:32:44 1000
2 Inga Siliņa Saldus OK 0:43:24 754
3 Aija Lauriņa Ezere 0:43:30 752
4 Iveta Priedīte Saldus OK 0:44:18 739

 

SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Laura Metla Saldus OK 0:20:56 1000
2 Inta Baltiņa Saldus OK 0:20:59 998
3 Inga Jukneviča Saldus OK 0:29:02 721
4 Donāta Šmite Saldus 0:29:12 717
5 Ausma Bruce Saldus OK 0:30:25 688
6 Kristīna Vecpuise Saldus OK 0:30:42 682
7 Dzintra Tone Saldus OK 0:36:41 571
8 Ilga Ķuze Saldus OK 0:37:32 558
9 Daila Mankusa Saldus OK 0:40:22 519
Inese Broka Saldus noņ. 0

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Alens Bitenieks Saldus OK 0:08:38 1000
2 Madars Baltiņš Saldus OK 0:09:45 885
Evelīna Baltiņa Druvas vsk. noņ. 0
Jēkabs Galiņš Druvas vsk. noņ. 0
Roberts Korziņins Druvas vsk. noņ. 0
Markuss Tuka Druvas vsk. noņ. 0
Dāvis Konrāds Druvas vsk. noņ. 0
Viesturs Ralfs Pūne Druvas vsk. noņ. 0
Toms Rokols Druvas vsk. noņ. 0
Mārtiņš Šulcs Saldus noņ. 0
Vladimirovs Dāniels Saldus OK noņ. 0
Everts Eversons Druvas vsk. noņ. 0
Salvis Reimartus Druvas vsk. noņ. 0

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Emils Zērnis Saldus OK 0:12:36 1000
2 Ojārs Ikers Saldus OK 0:27:57 451
3 Augusts Melderis Saldus OK 0:30:31 413

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Matīss Brucis Saldus OK 0:24:42 1000
2 Ģirts Brucis Saldus OK 0:28:50 857
3 Matīss Polis Ezere 0:33:47 731
4 Roberts Siliņš Saldus 0:42:57 575
Artūrs Virbickis Saldus OK noņ. 0

 

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Oskars Zērnis Saldus OK 0:26:10 1000
2 Ainars Mankus Saldus OK 0:28:53 906
3 Viktors Mateičs Saldus OK 0:31:54 820
4 Guntars Kikučs Saldus OK 0:32:07 815
5 Andis Rešķis Saldus OK 0:32:20 809
6 Ansis Ansbergs Saldus OK 0:39:34 661
7 Imants Garoza Saldus OK 0:40:44 642
8 Ivars Celiņš Saldus OK 0:43:51 597
9 Ojārs Jakovels Saldus OK 0:44:18 591

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Kārlis Ķuzis Saldus OK 0:25:02 1000
2 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:26:59 928
3 Dainis Priedītis Saldus OK 0:30:23 824
4 Eduards Šmits Saldus OK 0:31:11 803
5 Egils Ķuzis Saldus OK 0:32:40 766
6 Uldis Egle Saldus 0:34:09 733
7 Pauls Bračs Saldus OK 0:34:24 728
8 Ivars Plankais Saldus OK 0:36:12 692
9 Ints Salavs Saldus 0:37:01 676
10 Gatis Priedītis Saldus OK 0:39:34 633
11 Mārcis Liekmanis Saldus OK 0:53:24 469
Jānis Ceļapīters Saldus OK noņ. 0

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ojārs Ikers Saldus OK 0:35:44 1000
2 Aivars Lapa Saldus OK 0:40:50 875
3 Laimonis Tone Saldus OK 0:53:13 671
4 Oskars Začs Saldus OK 0:57:58 616
5 Dāvis Ivanovs Saldus OK 1:14:47 478

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *