ABC 2013 – 2.kārtas rezultāti

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ance Rakstiņa Saldus OK 0:17:16 1000
2 Laine Benete Saldus OK 0:44:01 392

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:32:41 1000
2 Paula Salmiņa Ezere 0:37:52 863
3 Olīvija Ceļapītere Ezere 0:37:53 863

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Anda Priedīte Saldus OK 0:46:41 1000
2 Līga Smilgaine Saldus OK 1:04:28 724
3 Daina Gredzena Saldus OK 1:04:58 719

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Mudīte Šteina Saldus OK 0:51:42 1000
2 Ilze Bruce Saldus OK 1:00:43 851
3 Iveta Priedīte Saldus OK 1:06:42 775

 

SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Inga Jukneviča Saldus OK 0:54:25 1000
2 Anete Baltiņa Saldus OK 0:57:19 949
3 Ausma Bruce Saldus OK 1:01:51 880
4 Daila Mankusa Saldus OK 1:06:47 815
5 Laura Metla Saldus OK 1:07:17 809
6 Inga Siliņa Saldus OK 1:15:18 723
7 Aija Lauriņa Saldus OK 1:17:33 702
8 Dzintra Tone Saldus OK 1:23:09 654

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Dāvids Lapinskis Saldus 0:12:26 1000
2 Mārtiņš Šulcs Saldus 0:13:04 952
3 Rihards Virbickis Saldus OK 0:13:13 941

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Artūrs Virbickis Saldus OK 0:38:52 1000
2 Matīss Ančs Ezere 0:43:35 892
3 Armands Ķīvīte Ezere 0:43:37 891
4 Emīls Pūne Saldus 0:44:08 881
5 Ojārs Ikers Saldus OK 0:53:03 733
6 Roberts Smilgainis Saldus OK 1:11:29 544
7 Augusts Melderis Saldus OK 1:24:38 459
8 Aleksis Vītols Saldus OK 1:24:39 459
Kristians Rāvičs Ezere noņ. 0

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Matīss Brucis Saldus OK 0:47:19 1000
2 Ģirts Brucis Saldus OK 0:48:07 983
3 Matīss Polis Ezere 1:36:35 490
4 Kārlis Graudiņš Ezere 1:36:43 489

 

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Rūdolfs Zērnis Saldus OK 0:31:37 1000
2 Uldis Brucis Saldus OK 0:33:22 948
3 Ainars Mankus Saldus OK 0:36:16 872
4 Viktors Mateičs Saldus OK 0:37:55 834
5 Andris Ceļapīters Saldus OK 0:40:07 788
6 Jānis Kleins Saldus OK 0:45:09 700
7 Imants Garoza Saldus OK 0:48:36 651
8 Ivars Celiņš Saldus OK 0:53:50 587
9 Ojārs Jakovels Saldus OK 1:00:13 525
10 Mārcis Liekmanis Saldus OK 1:35:18 332
Ansis Ansbergs Saldus OK noņ. 0

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:36:54 1000
2 Dainis Priedītis Saldus OK 0:40:55 902
3 Egils Ķuzis Saldus OK 0:42:38 866
4 Ēriks Lapinskis Saldus OK 0:42:40 865
5 Jānis Stomers Saldus OK 0:48:39 758
6 Ivars Plankais Saldus OK 0:49:44 742
7 Kārlis Ķuzis Saldus OK 0:53:05 695
8 Pauls Bračs Saldus OK 0:57:03 647
9 Kaspars Rakstiņš Saldus OK 0:58:40 629

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Imants Jansons Saldus OK 1:01:05 1000
2 Ojārs Ikers Saldus OK 1:06:29 919
3 Oskars Začs Saldus OK 1:19:43 766
4 Laimonis Tone Saldus OK 1:30:10 677

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Share This