ABC 2013 – 8.kārtas rezultāti

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Krista Voitāne Druvas vsk. 0:13:13 1000
2 Rēzija Terēze Dubulta Druvas vsk. 0:15:48 836
3 Eva Markevica Druvas vsk. 0:16:02 824
4 Kristiāna Ziņģe Druvas vsk. 0:16:20 809
5 Alise Bērziņa Druvas vsk. 0:16:51 784
6 Tīna Gūtmane Druvas vsk. 0:17:13 768
7 Simona Šreitmane Druvas vsk. 0:17:30 755
8 Melānija Metla Saldus OK 0:17:41 747
9 Evelīna Baltiņa Druvas vsk. 0:17:53 739
10 Kate Kaļišuka Druvas vsk. 0:18:48 703
Kristīne Biksēna Druvas vsk. noņ. 0

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Olīvija Ceļapītere Ezere 0:22:32 1000

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Līga Smilgaine Saldus OK 0:43:34 1000
2 Anda Priedīte Saldus OK 1:01:10 712
3 Aņuta Ostašova Saldus OK 1:02:13 700

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Mudīte Šteina Saldus OK 0:45:09 1000
2 Daina Gredzena Saldus OK 0:47:56 942
3 Ilze Bruce Saldus OK 0:47:59 941
4 Linda Maaga Saldus OK 0:55:59 806
5 Aija Lauriņa Saldus 1:06:46 676
6 Inga Siliņa Saldus OK 1:06:47 676
7 Iveta Priedīte Saldus OK 1:08:44 657

 

SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Daila Mankusa Saldus OK 0:41:50 1000
2 Inessa Maaga Saldus OK 0:42:50 977
3 Ausma Bruce Saldus OK 0:45:33 918
4 Inta Baltiņa Saldus OK 0:51:20 815
5 Dzintra Tone Saldus OK 1:09:57 598
6 Donāta Šmite Saldus 1:13:12 571
7 Inga Jukneviča Saldus OK 1:15:43 552
Laura Metla Saldus OK noņ. 0

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Alens Bitenieks Saldus OK 0:10:28 1000
2 Toms Rokols Druvas vsk. 0:14:01 747
3 Roberts Korziņins Druvas vsk. 0:15:44 665
4 Jēkabs Galiņš Druvas vsk. 0:15:58 656
5 Salvis Reimartus Druvas vsk. 0:16:28 636
6 Dāvis Konrāds Druvas vsk. 0:16:58 617
7 Viesturs Ralfs Pūne Druvas vsk. 0:17:05 613
7 Emīls Edgars Mazdrēvics Druvas vsk. 0:17:05 613
9 Lauris Trīmeris Druvas vsk. 0:17:11 609
9 Markuss Tuka Druvas vsk. 0:17:11 609
11 Rūdolfs Ceimers Druvas vsk. 0:24:38 425
12 Andris Ostašovs Saldus 0:26:46 391

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ojārs Ikers Saldus OK 0:44:24 1000
2 Augusts Melderis Saldus OK 1:06:14 670
Aleksis Vītols Saldus OK noņ. 0

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Matīss Polis Ezere 0:41:35 1000
2 Ģirts Brucis Saldus OK 0:48:55 850
3 Matīss Brucis Saldus OK 0:48:57 850
4 Roberts Siliņš Saldus 1:06:38 624

 

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Oskars Zērnis Saldus OK 0:40:16 1000
2 Viktors Mateičs Saldus OK 0:41:25 972
3 Uldis Brucis Saldus OK 0:42:30 947
4 Ainars Mankus Saldus OK 0:45:10 892
5 Andis Rešķis Saldus OK 0:45:44 880
6 Andris Ceļapīters Saldus OK 0:47:47 843
7 Guntars Kikučs Saldus OK 0:50:42 794
8 Ansis Ansbergs Saldus OK 0:54:41 736
9 Gatis Berežnojs Saldus OK 0:58:19 690
10 Agris Robs Saldus OK 0:58:31 688
11 Rolands Dakteris Kaķenieki 1:02:22 646
12 Imants Garoza Saldus OK 1:30:28 445
13 Ojārs Jakovels Saldus OK 1:31:58 438

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:35:52 1000
2 Ivars Plankais Saldus OK 0:46:15 775
3 Eduards Šmits Saldus OK 0:48:17 743
4 Egils Ķuzis Saldus OK 0:53:01 677
5 Kārlis Ķuzis Saldus OK 0:56:14 638
Ints Sālavs Saldus OK noņ. 0
Dainis Priedītis Saldus OK noņ. 0

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ojārs Ulmanis Saldus OK 0:51:31 1000
2 Imants Jansons Saldus OK 0:59:15 869
3 Oskars Začs Saldus OK 1:15:02 687
4 Laimonis Tone Saldus OK 1:16:24 674
Ojārs Ikers Saldus OK noņ. 0
Armands Ceimers Saldus noņ. 0

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Share This