ABC 2014 – 10.kārtas rezultāti

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Melānija Metla Saldus OK 0:21:42 1000
2 Annija Brahmane Individuāli 0:45:55 473

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Mārīte Turka Taka TOK 1:10:06 1000
2 Līga Smilgaine Saldus OK 1:11:29 981
3 Maira Zērne Saldus OK 1:13:15 957
4 Līga Virbule Taka TOK 1:25:47 817
5 Aņuta Ostašova Saldus OK 1:31:39 765
6 Sabīne Oficiere Saldus OK 1:59:50 585

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Mudīte Šteina Saldus OK 1:00:19 1000
2 Daina Gredzena Saldus OK 1:02:04 972
3 Inta Baltiņa Saldus OK 1:04:22 937
4 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 1:06:53 902
5 Ilze Bruce Saldus OK 1:11:42 841
6 Iveta Priedīte Saldus OK 1:17:12 781
7 Inga Ceimere Saldus 2:14:59 447

 

SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Laura Metla Saldus OK 0:46:58 1000
2 Anete Baltiņa Saldus OK 0:47:00 999
3 Inga Bērziņa Taka TOK 1:00:35 775
4 Ausma Bruce Saldus OK 1:08:21 687
5 Kristīne Bruce Saldus OK 1:20:32 583
6 Inga Siliņa Saldus OK 1:29:16 526
7 Aija Lauriņa Saldus OK 1:29:17 526
8 Dzintra Tone Saldus OK 1:39:25 472
9 Donāta Šmite Saldus 1:48:37 432
10 Inese Broka Saldus 1:49:00 431

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ingars Diemanis Individuāli (ā.k.) 0:34:53 0
2 Ralfs Āboliņš Individuāli (ā.k.) 0:46:03 0
2 Rainers Romanovskis Individuāli (ā.k.) 0:46:03 0
4 Toms Ceimers Saldus 1:06:44 1000
5 Elvis Madelāns Individuāli (ā.k.) 1:14:46 0

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Rūdis Ceimers Saldus 1:13:39 1000
2 Alens Bitenieks Saldus OK 1:36:42 762

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Matīss Brucis Saldus OK 0:45:52 1000
2 Ģirts Brucis Saldus OK 1:00:09 763
3 Emils Zērnis Saldus OK 1:09:09 663
4 Matīss Polis Ezere 1:09:38 659

 

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ainars Mankus Saldus OK 0:45:34 1000
2 Oskars Zērnis Saldus OK 0:48:57 931
3 Uldis Brucis Saldus OK 0:49:54 913
4 Andris Ceļapīters Saldus OK 0:49:59 912
5 Andis Rešķis Saldus OK 0:52:10 873
6 Viktors Mateičs Saldus OK 0:52:43 864
7 Emīls Vainovskis Saldus OK 0:54:01 844
8 Kristaps Bērziņš Taka TOK 0:55:58 814
9 Ivars Celiņš Saldus OK 1:03:14 721
10 Guntars Kikučs Saldus OK 1:05:44 693
11 Rainers Meiers Taka TOK 1:13:20 621
12 Imants Garoza Saldus OK 1:18:12 583
13 Ansis Freibergs Individuāli 1:55:40 394
Kaspars Slaveiks Saldus OK noņ. 0

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:58:52 774
2 Eduards Šmits Saldus OK 1:00:57 748
3 Dainis Priedītis Saldus OK 1:07:08 679
4 Ivars Plankais Saldus OK 1:13:47 618
5 Māris Otaņķis Taka TOK 1:25:43 532
6 Armands Ceimers Saldus 1:33:21 488
7 Ints Sālavs Saldus 1:47:54 422
Ilgonis Šteins Saldus OK noņ. 0
Ivars Radovičs Saldus OK noņ. 0

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Didzis Jansons Saldus OK 1:02:20 731
2 Aivars Baltiņš Saldus 1:12:06 632
3 Imants Jansons Saldus OK 1:12:17 630
4 Laimonis Tone Saldus OK 1:30:35 503
5 Juris Ceimers Saldus 2:14:21 339

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

desmit − divi =