ABC 2014 – 12. kārtas rezultāti

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Viktors Mateičs Saldus OK 0:39:53 1000
2 Uldis Brucis Saldus OK 0:40:47 978
3 Ainars Mankus Saldus OK 0:41:45 955
4 Oskars Zērnis Saldus OK 0:47:17 843
5 Guntars Kikučs Saldus OK 0:51:53 769
6 Imants Garoza Saldus OK 1:18:35 508
7 Ojārs Jakovels Saldus OK 1:20:58 493

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Uldis Lācis Saldus OK 0:38:37 1000
2 Jānis Turks Taka TOK 0:39:44 972
3 Ivars Plankais Saldus OK 0:41:50 923
4 Dainis Priedītis Saldus OK 0:43:00 898
5 Ints Sālavs Saldus 0:44:50 861
6 Māris Penkulis Saldus OK 0:50:20 767
7 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:52:07 741
8 Argusts Kurzemnieks Saldus 0:56:50 679
9 Jānis Vainovskis Saldus OK 1:00:08 642
10 Edmunds Šerps Saldus 1:01:54 624
11 Mārcis Liekmanis Saldus OK 1:22:25 469
12 Imants Jansons Saldus OK 1:26:26 447

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ojārs Ikers Saldus OK 0:41:29 1000
2 Māris Otaņķis Taka TOK 0:42:28 977
3 Aivars Baltiņš Saldus 0:51:44 802
4 Lauris Rinmanis Saldus 0:52:23 792
5 Oskars Začs Saldus OK 0:56:01 741
6 Laimonis Tone Saldus OK 1:06:17 626

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Emils Zērnis Saldus OK 0:34:48 1000
2 Matīss Polis Ezere 0:45:55 758
3 Kārlis Graudiņš Ezere 0:45:58 757

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Madars Altens Ezere 0:24:04 1000
2 Ojārs Ikers Saldus OK 0:30:45 783
3 Augusts Melderis Saldus OK 0:52:16 460

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ralfs Jonošausks Ezere 0:29:35 1000
2 Toms Butnars Ezere 0:29:38 998

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Līga Virbule Taka TOK 0:42:22 1000
2 Maira Zērne Saldus OK 0:48:40 871
3 Līga Smilgaine Saldus OK 0:49:05 863
4 Odeta Turka Taka TOK 0:56:45 747
5 Aņuta Ostašova Saldus OK 1:13:07 579

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Mudīte Šteina Saldus OK 0:38:50 1000
2 Daina Gredzena Saldus OK 0:43:02 902
3 Iveta Priedīte Saldus OK 0:43:25 894
4 Ilze Bruce Saldus OK 0:43:38 890
5 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 0:43:42 889
6 Inta Baltiņa Saldus OK 0:51:40 752
7 Inga Siliņa Saldus OK 0:59:59 647
8 Aija Lauriņa Saldus OK 1:00:03 647
9 Dita Zagorska Saldus 1:00:06 646

 

SC
1 Daila Mankusa Saldus OK 0:36:54 1000
2 Laura Metla Saldus OK 0:40:47 905
3 Dzintra Tone Saldus OK 0:49:45 742
4 Ausma Bruce Saldus OK 0:50:15 734
5 Donāta Šmite Saldus 0:58:57 626
6 Inese Broka Saldus 1:18:53 468

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:51:51 1000

 

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Annija Mankus Saldus OK 0:12:55 1000
2 Melānija Metla Saldus OK 0:13:17 972
3 Elisa Eihvalde Ezere 0:29:44 434
4 Anna Beāte Altena Ezere 0:30:05 429
5 Elza Priedīte Saldus OK 0:39:52 324

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

divi × viens =