ABC 2014 – 13. kārtas rezultāti

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Viktors Mateičs Saldus OK 0:38:50 1000
2 Andris Ceļapīters Saldus OK 0:39:20 987
3 Ainars Mankus Saldus OK 0:40:10 967
4 Guntars Kikučs Saldus OK 0:45:58 845
5 Oskars Zērnis Saldus OK 0:46:44 831
6 Imants Garoza Saldus OK 0:58:37 662
Uldis Brucis Saldus OK noņ. 0

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Kārlis Ķuzis Saldus OK 0:37:26 1000
2 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:37:27 1000
3 Ivars Plankais Saldus OK 0:37:41 993
4 Dainis Priedītis Saldus OK 0:38:55 962
5 Ints Sālavs Saldus 0:45:42 819
6 Egils Ķuzis Saldus OK 0:46:59 797
7 Mārcis Liekmanis Saldus OK 0:52:27 714
8 Uģis Kalviņš Saldus OK 0:58:07 644
9 Jānis Ceļapīters Saldus OK 1:00:50 615
10 Ivars Radovičs Saldus OK 1:04:57 576
11 Imants Jansons Saldus OK 1:19:07 473

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ojārs Ikers Saldus OK 0:20:58 1000
2 Aivars Baltiņš Saldus 0:28:05 747
3 Oskars Začs Saldus OK 0:34:55 600
4 Lauris Rinmanis Saldus 0:37:02 566
5 Roberts Siliņš Saldus 0:40:02 524
6 Juris Ceimers Saldus 0:44:54 467
7 Laimonis Tone Saldus OK 0:50:13 418

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Matīss Brucis Saldus OK 0:19:31 1000
2 Ģirts Brucis Saldus OK 0:22:46 857
3 Emils Zērnis Saldus OK 0:27:23 713
4 Matīss Polis Ezere 0:31:25 621

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Madars Altens Ezere 0:19:06 1000
2 Ojārs Ikers Saldus OK 0:24:23 783
3 Augusts Melderis Saldus OK 0:29:40 644
4 Rūdolfs Ceimers Saldus 0:48:28 394

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Gustavs Šmits Saldus OK 0:09:49 1000
2 Toms Butnorius Ezere 0:10:38 923
3 Ralfs Jonošausks Ezere 0:10:39 922
4 Edijs Vilerts Ezere 0:10:57 896
5 Andris Ostašovs Saldus 0:11:23 862
6 Toms Ceimers Saldus 0:24:00 409
7 Raitis Čukna Saldus OK 0:37:07 264
8 Regnārs Nauris Graudiņš Saldus 0:43:22 226

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Maira Zērne Saldus OK 0:52:10 1000
2 Aņuta Ostašova Saldus OK 1:08:37 760

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Daina Gredzena Saldus OK 0:27:59 1000
2 Inta Baltiņa Saldus OK 0:28:13 992
3 Ilze Bruce Saldus OK 0:28:47 972
4 Dita Zagorska Saldus OK 0:40:07 698
5 Inga Siliņa Saldus OK 0:40:34 690
6 Iveta Priedīte Saldus OK 0:41:35 673
7 Inga Ceimere Saldus 0:44:58 622
8 Aija Lauriņa Saldus OK 1:32:53 301

 

SC
1 Laura Metla Saldus OK 0:17:27 1000
2 Donāta Šmite Saldus 0:18:09 961
3 Daila Mankusa Saldus OK 0:22:56 761
4 Līva Mankus Saldus OK 0:27:05 644
5 Ilga Ķuze Saldus OK 0:32:16 541
6 Dzintra Tone Saldus OK 0:33:41 518
7 Inese Broka Saldus 0:37:22 467
8 Ausma Bruce Saldus OK 0:40:16 433

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:19:53 1000

 

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Melānija Metla Saldus OK 0:08:49 1000
2 Annija Mankus Saldus OK 0:09:07 967
3 Zenta Rinmane Saldus OK 0:09:14 955
4 Anna Beāte Altena Ezere 0:11:05 795
5 Agate Šmite Saldus OK 0:18:24 479
6 Elza Priedīte Saldus OK 0:26:31 332

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

4 × 4 =