ABC 2014 – 3.kārtas rezultāti

Velo-O
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts
1 Ģirts Brucis Saldus OK 0:23:16
2 Guntars Kikučs Saldus OK 0:23:41
3 Ainars Mankus Saldus OK 0:24:17
4 Matīss Brucis Saldus OK 0:25:03
5 Emils Zērnis Saldus OK 0:26:56
6 Gints Priedītis Saldus OK 0:27:20
7 Mārcis Liekmanis Saldus OK 0:30:21
8 Jānis Smilgainis Saldus OK 0:30:41
9 Uldis Zīle Kuldīga 0:31:30
10 Uģis Kalviņš Saldus OK 0:37:26
11 Dāvids Lapinskis Saldus OK 0:40:02
12 Augusts Melderis Saldus OK 0:42:30

 

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Melānija Metla Saldus OK 0:14:32 1000
2 Elisa Eihvalde Ezere 0:17:49 816
3 Anna Beāte Āltena Ezere 0:18:20 793
4 Daniela Solovjova Saldus 0:19:55 730
5 Laine Benete Saldus OK 0:22:07 657
6 Zenta Rinmane Saldus OK 0:23:18 624
7 Rēzija Terēze Dubulta Druvas vsk. 0:37:45 385
8 Patrīcija Ķēpule Druvas vsk. 0:39:38 367
9 Ilze Meldere Druvas vsk. 0:40:23 360
10 Alise Tiļļa Saldus 0:43:01 338
11 Aleksa Ziņģe Druvas vsk. 0:58:44 247
12 Anna Lavrenjeva Druvas vsk. 0:58:45 247
13 Tīna Gūtmane Druvas vsk. 1:04:23 226
14 Kristīne Biksāne Druvas vsk. 1:05:29 222
15 Elza Priedīte Saldus OK 1:35:41 152
Evelīna Šukste Druvas vsk. noņ 0
Elīna Gruze Druvas vsk. noņ 0

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:31:47 1000
2 Krista Voitāne Druvas vsk. 0:57:28 553
3 Keita Iršina Druvas vsk. 0:58:20 545
4 Linda Lase Druvas vsk. 0:58:29 543

 

S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Laura Briede Saldus OK 0:27:26 1000
2 Olīvija Ceļapītere Ezere 0:33:17 824
3 Paula Salmiņa Ezere 0:33:22 822
4 Daniela Butnorjus Ezere 0:34:33 794
5 Kristīne Šreitmane Druvas vsk. 0:56:58 482
6 Stefānija Pavlova Druvas vsk. 0:57:02 481
7 Diāna Aleksandrova Druvas vsk. 0:58:47 467
8 Laura Matule Druvas vsk. 0:58:49 466
Jūlija Šeibaka Druvas vsk. noņ 0
Alise Sleže Druvas vsk. noņ 0

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Līga Virbule Taka TOK 0:38:02 1000
2 Līga Smilgaine Saldus OK 0:41:51 909
3 Maira Zērne Saldus OK 0:45:08 843
4 Anda Priedīte Saldus OK 0:46:13 823
5 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:58:16 653

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Silvija Penkule Saldus OK 0:24:17 1000
2 Mudīte Šteina Saldus OK 0:25:10 965
3 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 0:26:25 919
4 Daina Gredzena Saldus OK 0:26:34 914
5 Inta Baltiņa Saldus OK 0:27:26 885
6 Iveta Priedīte Saldus OK 0:30:01 809
7 Ilze Bruce Saldus OK 0:31:44 765
8 Inga Ceimere Saldus 0:40:57 593
9 Aija Lauriņa Ezere 0:43:34 557
10 Inga Siliņa Saldus OK 0:50:49 478

 

SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Laura Metla Saldus OK 0:22:26 1000
2 Liene Bergmane Saldus OK 0:23:27 957
3 Daila Mankusa Saldus OK 0:27:40 811
4 Dzintra Tone Saldus OK 0:32:14 696
5 Kristīne Bruce Saldus OK 0:32:31 690
6 Donāta Šmite Saldus 0:33:12 676
7 Ilga Ķuze Saldus OK 0:34:52 643
8 Inese Broka Saldus 0:43:18 518
9 Ausma Bruce Saldus OK 0:43:43 513

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Jānis Štegmanis Saldus 0:21:17 1000
2 Roberts Strauts Saldus 0:21:36 985
3 Kristians Liepa Druvas vsk. 0:33:31 635
4 Mārcis Deguts Druvas vsk. 0:40:04 531
5 Elans Pētersons Druvas vsk. 0:40:17 528
6 Toms Ceimers Saldus 0:44:00 484
7 Gints Gustsons Druvas vsk. 0:51:15 415
8 Džuzepe Jaunbrālis Druvas vsk. 0:51:16 415
9 Viesturs Ralfs Pūne Druvas vsk. 1:04:11 332
10 Jēkabs Galiņš Druvas vsk. 1:04:20 331
Aivars Zihmanis Druvas vsk. noņ 0

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Madars Altens Ezere 0:19:34 1000
2 Alens Bitenieks Saldus OK 0:19:37 997
3 Ojārs Ikers Saldus OK 0:23:10 845
4 Augusts Melderis Saldus OK 0:29:00 675
5 Rūdolfs Ceimers Druvas vsk. 1:29:53 218
6 Lauris Trīmeris Druvas vsk. 1:30:03 217
Ričards Liepa Druvas vsk. noņ 0
Salvis Reimartus Druvas vsk. noņ 0
Toms Rokols Druvas vsk. noņ 0

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ģirts Brucis Saldus OK 0:19:34 1000
2 Matīss Brucis Saldus OK 0:19:55 982
3 Emils Zērnis Saldus OK 0:20:03 976
4 Matīss Polis Ezere 0:30:55 633
5 Armands Ķīvīte Ezere 0:30:59 632
6 Emīls Pūne Ezere 0:31:28 622
7 Kārlis Stomers Saldus OK 0:36:29 536
8 Matīss Ančs Ezere 1:01:18 319
9 Klāvs Kukītis Ezere 1:01:38 317
10 Lauris Aurītis Druvas vsk. 1:32:15 212
Eduards Vimbsons Druvas vsk. noņ 0
Oļegs Eversons Druvas vsk. noņ 0

 

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Andis Rešķis Saldus OK 0:36:51 1000
2 Uldis Brucis Saldus OK 0:36:57 997
3 Andris Ceļapīters Saldus OK 0:37:38 979
4 Oskars Zērnis Saldus OK 0:39:23 936
5 Ainars Mankus Saldus OK 0:42:08 875
6 Guntars Kikučs Saldus OK 0:45:43 806
7 Kaspars Slaveiks Jaunsardze 0:50:11 734
8 Imants Garoza Saldus OK 0:52:03 708
9 Ansis Ansbergs Saldus OK 0:55:16 667
10 Ojārs Jakovels Saldus OK 1:03:21 582
11 Sendijs Solovjovs Saldus OK 1:28:23 417
Mārtiņš Bucis Saldus OK 0:59:48 616

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Valdis Bitenieks Saldus OK 0:33:50 1000
2 Egils Ķuzis Saldus OK 0:35:46 946
3 Ivars Celiņš Saldus OK 0:37:06 912
4 Māris Penkulis Saldus OK 0:42:14 801
5 Dainis Priedītis Saldus OK 0:43:52 771
6 Ivars Plankais Saldus OK 0:44:18 764
7 Armands Ceimers Saldus 0:49:07 689
8 Mārcis Liekmanis Saldus OK 0:50:35 669
9 Ints Sālavs Saldus 0:52:22 646
10 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:54:25 622
11 Edmunds Šerps Saldus 1:04:29 525
Jānis Stomers Saldus OK noņ 0
Uģis Kalviņš Saldus OK noņ 0

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Imants Jansons Saldus OK 0:20:02 1000
2 Roberts Siliņš Saldus 0:26:51 746
3 Aivars Baltiņš Saldus 0:27:36 726
4 Rinmanis Lauris Saldus OK 0:31:45 631
5 Māris Otaņķis Taka TOK 0:32:32 616
6 Oskars Začs Saldus OK 0:37:13 538
7 Juris Ceimers Saldus 0:40:33 494
8 Ojārs Ikers Saldus OK 0:41:39 481
9 Mārtiņš Lauriņš Saldus 0:43:11 464
10 Laimonis Tone Saldus OK 0:44:26 451
11 Didzis Jansons Saldus OK 0:52:19 383

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

viens × viens =