ABC 2014 – 7.kārtas rezultāti

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Elisa Eihvalde Ezere 0:13:41 1000
2 Anna Beāte Altena Ezere 0:13:56 982
3 Agate Šmite Saldus 0:27:11 503

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Inita Ketija Zvanītāja Kursīši (ak) 1:03:50 0
2 Amanda Patrīcija Granta Kursīši (ak) 1:03:51 0
3 Raima Brigita Radze Kursīši (ak) 1:04:11 0

 

S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Olīvija Ceļapītere Ezere 0:39:15 1000

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Anda Priedīte Saldus OK 0:49:45 1000
2 Līga Smilgaine Saldus OK 0:56:16 884
3 Aņuta Ostašova Saldus OK 1:00:13 826
4 Maira Zērne Saldus OK 1:03:18 786

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Mudīte Šteina Saldus OK 0:45:30 1000
2 Marita Lapa Saldus OK 0:46:23 981
3 Inta Baltiņa Saldus OK 0:49:11 925
4 Iveta Priedīte Saldus OK 0:54:38 833
5 Inga Ceimere Saldus 1:12:02 632

 

SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Signija Lapa Saldus OK 0:38:36 1000
2 Inga Jukneviča Saldus OK 0:40:56 943
3 Laura Metla Saldus OK 0:42:03 918
4 Daila Mankusa Saldus OK 0:44:11 874
5 Donāta Šmite Saldus 0:49:04 787
6 Ausma Bruce Saldus OK 0:59:04 653
7 Inese Broka Saldus 1:05:23 590
8 Ilga Ķuze Saldus OK 1:11:38 539

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Eduards Povšaks Saldus 0:13:15 1000
2 Ralfs Jonošausks Ezere 0:13:17 997
3 Toms Butnars Ezere 0:13:22 991
4 Daniels Jansons Ezere 0:13:35 975
5 Edijs Vilerts Ezere 0:13:41 968
6 Gustavs Šmits Saldus OK 0:20:39 642
7 Andris Ostašovs Saldus 0:27:39 479
8 Toms Ceimers Saldus 0:34:48 381

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Augusts Melderis Saldus OK 0:35:30 1000
2 Madars Altens Ezere 0:37:28 948
3 Ojārs Ikers Saldus OK 0:37:37 944
4 Reinis Madžulis Kursīši (ak) 0:40:48 0
4 Uvis Pērkons Kursīši (ak) 0:40:48 0
6 Andris Meļķerts Kursīši (ak) 1:03:41 0
7 Aivars Pietuška Kursīši (ak) 1:03:46 0

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Emils Zērnis Saldus OK 0:36:33 1000
2 Matīss Brucis Saldus OK 0:40:47 896
3 Matīss Polis Ezere 0:57:26 636

 

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Rūdolfs Zērnis Saldus OK 0:36:27 1000
2 Uldis Brucis Saldus OK 0:40:23 903
3 Viktors Mateičs Saldus OK 0:40:35 898
4 Ainars Mankus Saldus OK 0:40:54 891
5 Guntars Kikučs Saldus OK 0:43:17 842
6 Andis Rešķis Saldus OK 0:44:57 811
7 Oskars Zērnis Saldus OK 0:48:13 756
8 Emīls Vainovskis Saldus OK 0:54:24 670
9 Imants Garoza Saldus OK 1:03:16 576
Ansis Ansbergs Saldus OK noņ. 0

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Uldis Lācis Saldus OK 0:39:54 1000
2 Kārlis Ķuzis Saldus OK 0:40:57 974
3 Dainis Priedītis Saldus OK 0:51:09 780
4 Eduards Šmits Saldus OK 0:51:25 776
5 Egils Ķuzis Saldus OK 0:52:28 760
6 Ivars Plankais Saldus OK 0:53:22 748
7 Ints Sālavs Saldus 0:54:56 726
8 Armands Ceimers Saldus 0:57:09 698
9 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:58:25 683
10 Aivars Lapa Saldus OK 1:08:10 585
11 Mārcis Liekmanis Saldus OK 1:20:50 494
Valdis Bitenieks Saldus OK noņ. 0
Edmunds Šerps Saldus noņ. 0

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ojārs Ikers Saldus OK 0:46:41 1000
2 Aivars Baltiņš Saldus 0:49:17 947
3 Oskars Začs Saldus OK 1:05:08 717
Laimonis Tone Saldus OK noņ. 0
Lauris Rinmanis Saldus OK noņ. 0

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

11 − 7 =