ABC 2014 – 8.kārtas rezultāti

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Annija Mankus Saldus OK 0:15:52 1000
2 Melānija Metla Saldus OK 0:26:29 599
3 Lauma Metla Saldus OK 0:27:06 585
4 Anija Brahmane Individuāli 0:29:15 542

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Elza Ķuze Saldus OK 0:38:06 1000
2 Arta Romane Saldus 0:46:45 815
3 Marta Romane Saldus 0:46:48 814

 

S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Olīvija Ceļapītere Ezere 0:32:19 1000

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Līga Virbule Taka TOK 0:44:09 1000
2 Līga Smilgaine Saldus OK 0:46:02 959
3 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:56:29 782
4 Maira Zērne Saldus OK 0:59:51 738

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Mudīte Šteina Saldus OK 0:33:53 1000
2 Daina Gredzena Saldus OK 0:38:17 885
3 Ilze Bruce Saldus OK 0:40:02 846
4 Linda Maaga Saldus OK 0:41:00 826
5 Marita Lapa Saldus OK 0:43:47 774
6 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 0:58:02 584
7 Iveta Priedīte Saldus OK 1:04:05 529
8 Inga Ceimere Saldus 1:14:50 453
Inga Siliņa Saldus OK noņ. 0

 

SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ilga Ķuze Saldus OK 0:37:08 1000
2 Signija Lapa Saldus OK 0:37:29 991
3 Laura Metla Saldus OK 0:39:30 940
4 Donāta Šmite Saldus 0:47:15 786
5 Daila Mankusa Saldus OK 0:49:52 745
6 Inga Jukneviča Saldus OK 0:50:05 741
7 Dzintra Tone Saldus OK 0:55:57 664
7 Inessa Maaga Saldus OK 0:55:57 664
9 Irēna Lagūna Saldus 0:57:39 644
10 Ausma Bruce Saldus OK 1:17:14 481
11 Inese Broka Saldus 1:39:00 375
12 Aija Lauriņa Saldus OK 1:47:07 347

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Andris Ostašovs Saldus 0:22:34 1000
2 Elvis Madelāns Individuāli 0:29:50 756
3 Rūdis Rībens Individuāli 0:29:59 753
4 Toms Ceimers Saldus 0:48:12 468

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Augusts Melderis Saldus OK 0:28:52 1000
2 Dāvids Lapinskis Saldus OK 0:36:06 800
3 Rūdolfs Ceimers Druvas vsk. 1:45:14 274
Reinis Madžulis Saldus noņ. 0
Uvis Pērkons Saldus noņ. 0
Andris Meļķerts Saldus noņ. 0

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Emils Zērnis Saldus OK 0:35:11 1000
2 Matīss Polis Ezere 0:54:44 643

 

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Uldis Brucis Saldus OK 0:41:44 1000
2 Andris Ceļapīters Saldus OK 0:44:04 947
3 Viktors Mateičs Saldus OK 0:47:59 870
4 Emīls Vainovskis Saldus OK 0:51:35 809
5 Ainars Mankus Saldus OK 0:52:23 797
6 Guntars Kikučs Saldus OK 0:59:42 699
7 Imants Garoza Saldus OK 1:08:50 606
8 Rainers Meiers Taka TOK 1:13:05 571
9 Ansis Freibergs Individuāli 1:16:59 542

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Ēriks Lapinskis Saldus OK 0:43:07 1000
2 Eduards Šmits Saldus OK 0:46:58 918
3 Ivars Plankais Saldus OK 0:47:42 904
4 Māris Penkulis Saldus OK 0:48:01 898
5 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:54:35 790
6 Māris Otaņķis Taka TOK 0:59:33 724
7 Ivars Radovičs Saldus OK 1:06:58 644
8 Armands Ceimers Saldus 1:13:29 587
9 Aivars Lapa Saldus OK 1:18:06 552
10 Jānis Vainovskis Saldus OK 1:20:05 538
11 Ints Sālavs Saldus 1:22:28 523
12 Imants Jansons Saldus OK 1:45:51 407
Dainis Priedītis Saldus OK noņ. 0
Mārcis Liekmanis Saldus OK noņ. 0
Kārlis Ķuzis Saldus OK noņ. 0

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Didzis Jansons Saldus OK 0:52:11 1000
2 Aivars Baltiņš Saldus 0:52:45 989
3 Oskars Začs Saldus OK 0:54:01 966
4 Laimonis Tone Saldus OK 0:58:19 895
5 Juris Ceimers Saldus 1:14:46 698
Roberts Siliņš Saldus noņ. 0

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

pieci × 1 =