Telpu orientēšanās 2014 – Rezultāti

Telpu-O 2014
Saldus profesionālā vidusskola; 4. janvāris

V16
Vieta Dalībnieks Klubs A distance Vieta A B distance Vieta B Rezultāts
1 Fricis Spektors IK Auseklis 0:08:18 2 0:05:55 1 0:14:13
2 Kārlis Ķuzis Saldus OK 0:07:32 1 0:07:25 3 0:14:57
3 Rihards Krūmiņš Alnis-JNSC OK 0:08:38 3 0:06:24 2 0:15:02
4 Emīls Zērnis Saldus OK 0:09:27 6 0:08:43 6 0:18:10
5 Bruno Vītoliņš Saldus 0:11:44 9 0:08:03 4 0:19:47
6 Pauls Johansens IK Auseklis 0:11:40 8 0:08:14 5 0:19:54
Ralfs Eižvertiņš Alnis-JNSC OK 0:09:22 5 0:08:12 noņ.
Emīls Johansens IK Auseklis 0:08:40 4 0:08:16 noņ.
Aivis Šiliņš Alnis-JNSC OK 0:09:57 7 0:06:36 noņ.

 

V21
Vieta Dalībnieks Klubs A distance Vieta A B distance Vieta B Rezultāts
1 Alvis Reinsons IK Auseklis 0:06:33 3 0:05:17 1 0:11:50
2 Mikus Puriņš IK Auseklis 0:07:08 5 0:05:59 3 0:13:07
3 Atis Rešķis Saldus OK 0:05:55 2 0:07:22 11 0:13:17
4 Edijs Šmits Enkurs 0:08:15 11 0:05:37 2 0:13:52
5 Emīls Vainovskis Saldus OK 0:07:33 8 0:06:28 7 0:14:01
6 Jānis Tamužs IK Auseklis 0:07:53 10 0:06:10 5 0:14:03
7 Agris Robs Saldus OK 0:08:38 12 0:06:07 4 0:14:45
8 Tomass Andersons Alnis-JNSC OK 0:07:37 9 0:07:13 9 0:14:50
9 Andris Jubelis Mežmalas MTB 0:07:11 6 0:08:07 15 0:15:18
10 Jānis Kūms Alūksne/Ape OK 0:09:08 13 0:06:26 6 0:15:34
11 Gustavs Poga GP 0:09:27 14 0:07:16 10 0:16:43
12 Eduards Šmits Saldus OK 0:09:28 15 0:07:38 14 0:17:06
13 Harijs Āboliņš Ozons OK 0:10:24 17 0:06:58 8 0:17:22
14 Uģis Ķalviņš Saldus 0:10:51 18 0:07:24 12 0:18:15
15 Mārtiņš Skujenieks Ozons OK 0:11:03 19 0:07:24 12 0:18:27
16 Gints Priedītis Saldus OK 0:11:08 20 0:12:27 18 0:23:35
17 Guntars Kikučs Saldus OK 0:13:00 22 0:10:57 17 0:23:57
Ainars Mankus Saldus OK 0:06:39 4 0:06:57 noņ.
Endijs Titomers Alnis-JNSC OK 0:07:12 7 0:05:26 noņ.
Agris Stūris Saldus OK 0:09:31 16 0:08:44 noņ.
Māris Skujevskis NAV OK 0:11:32 21 0:06:32 noņ.
Mārtiņš Ozoliņš Saldus OK 0:09:09 0:08:35 16 noņ.
Rūdolfs Zērnis Saldus OK 0:05:43 1 0:06:52 noņ.

 

V40
Vieta Dalībnieks Klubs A distance Vieta A B distance Vieta B Rezultāts
1 Pēteris Īvāns TAKA 0:08:44 1 0:07:06 1 0:15:50
2 Aldis Strožs IK Auseklis 0:11:14 2 0:09:24 2 0:20:38
3 Juris Kačoreks OKZK 0:16:36 4 0:19:34 3 0:36:10
Ainārs Šiliņš Alnis-JNSC OK 0:11:23 3 0:10:01 noņ.

 

S16
Vieta Dalībnieks Klubs A distance Vieta A B distance Vieta B Rezultāts
1 Gerda Kačoreka OKZK 0:11:27 2 0:10:46 3 0:22:13
2 Tīna Kate Spektore IK Auseklis 0:12:17 3 0:10:39 2 0:22:56
3 Aiga Irbe Blūma IK Auseklis 0:13:21 4 0:10:09 1 0:23:30
Diāna Marta Ruka RSP/OZONS 0:08:13 1 0:06:26 noņ.

 

S21
Vieta Dalībnieks Klubs A distance Vieta A B distance Vieta B Rezultāts
1 Sandra Grosberga Meridiāns OK 0:08:34 4 0:06:01 1 0:14:35
2 Annija Anna Zaļaiskalna IK Auseklis 0:08:13 3 0:06:28 2 0:14:41
3 Māra Jaunsproģe Saldus OK 0:09:23 7 0:07:34 4 0:16:57
4 Liene Bergmane Saldus 0:07:55 2 0:09:58 8 0:17:53
5 Anda Priedīte Saldus OK 0:09:19 6 0:08:37 7 0:17:56
6 Inta Baltiņa Saldus OK 0:07:54 1 0:10:12 9 0:18:06
7 Baiba Birzniece Rīga 0:10:23 8 0:08:10 5 0:18:33
8 Antra Skujeniece Ozons OK 0:12:31 11 0:08:21 6 0:20:52
9 Inga Mankus Saldus 0:08:46 5 0:12:30 13 0:21:16
10 Laura Metla Saldus OK 0:12:58 12 0:10:13 10 0:23:11
11 Dace Traniņa Rīga 0:11:42 9 0:12:14 12 0:23:56
Elizabete Blūmentāle Ozons OK 0:08:52 0:07:24 3 noņ.
Krista Strautniece Alnis-JNSC OK 0:08:40 0:10:43 11 noņ.
Sabīne Oficiere Saldus OK 0:11:43 10 0:07:34 noņ.

 

S40
Vieta Dalībnieks Klubs A distance Vieta A B distance Vieta B Rezultāts
1 Marita Johansena Ogre OK 0:07:41 1 0:07:54 1 0:15:35
2 Velga Zaļaiskalna Mona 0:12:23 2 0:10:17 2 0:22:40
3 Iveta Priedīte Saldus OK 0:14:17 3 0:11:54 3 0:26:11
4 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:15:43 4 0:12:17 4 0:28:00

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *