ABC – 2015 2. kārta – Līkais mežs

S10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Annija Mankus Saldus OK 0:11:43 1000
2 Lauma Metla Saldus OK 0:13:15 884
3 Agate Šmite Saldus OK 0:14:51 789
4 Ance Rakstiņa Saldus 0:15:10 773
5 Elza Priedīte Saldus OK 0:29:39 395
6 Aleksa Ziņģe Druvas vsk. 0:45:49 256
7 Anna Lavrenjeva Druvas vsk. 0:46:59 249

 

S12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Melānija Metla Saldus OK 0:25:36 1000
2 Alise Bērziņa Druvas vsk. 0:45:12 566
3 Elīna Andersone Druvas vsk. 0:45:14 566
4 Simona Šreitmane Druvas vsk. 0:45:17 565
5 Evelīna Baltiņa Druvas vsk. 0:45:19 565
Jana Škraba Druvas vsk. noņ. 0
Anete Andersone Druvas vsk. noņ. 0
Keita Iršina Druvas vsk. noņ. 0
Krista Voitāne Druvas vsk. noņ. 0
Elīna Novada Druvas vsk. noņ. 0

 

S14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
Elīza Ozola Druvas vsk. noņ. 0
Kristīne Šreitmane Druvas vsk. noņ. 0
Alise Sleže Druvas vsk. noņ. 0
Līna Oliņa Druvas vsk. noņ. 0
Ance Kreivina Druvas vsk. noņ. 0

 

SA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Līga Smilgaine Saldus OK 0:42:15 1000
2 Bruce Inga Saldus OK 0:48:01 880
3 Anda Priedīte Saldus OK 0:51:32 820
4 Aņuta Ostašova Saldus OK 0:56:54 743

 

SB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Inta Baltiņa Saldus OK 0:26:51 1000
2 Laura Metla Saldus OK 0:28:40 937
3 Daina Gredzena Saldus OK 0:31:56 841
4 Ilze Bruce Saldus OK 0:32:01 839
5 Linda Maaga Saldus OK 0:32:14 833
6 Iveta Priedīte Saldus OK 0:36:25 737
7 Ilze Krūmiņa Saldus 1:20:19 334
8 Līna Bužoka Saldus 1:20:28 334

 

SC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Liene Bergmane Saldus OK 0:29:24 1000
2 Donāta Šmite Saldus 0:30:13 973
3 Elza Ķuze Saldus OK 0:30:45 956
4 Inga Jukneviča Saldus OK 0:31:27 935
5 Dzintra Tone Saldus OK 0:36:56 796
6 Daila Mankus Saldus OK 0:38:58 754
7 Ausma Bruce Saldus OK 0:45:56 640
8 Jūlija Vecpuise Saldus OK 0:48:31 606
9 Aija Lauriņa Saldus OK 0:50:40 580
10 Inese Broka Saldus 0:56:46 518
11 Elza Tīlika Individuāli 1:03:26 463
12 Linda Kauce Saldus 1:27:20 337

 

V10
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Gustavs Šmits Saldus OK 0:13:58 1000
2 Toms Ceimers Saldus 0:29:37 472
3 Gints Gustsons Druvas vsk. 0:34:37 403
4 Jēkabs Galiņš Druvas vsk. 0:34:40 403
5 Gvido Mēteris Druvas vsk. 0:34:43 402
6 Elans Pētersons Druvas vsk. 0:46:08 303
7 Aivars Zihmanis Druvas vsk. 0:47:00 297

 

V12
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Oskars Homanis Draudzība 0:29:28 1000
2 Rūdis Ceimers Saldus 0:42:24 695
Ojārs Ikers Saldus OK noņ. 0
Andris Stomers Saldus OK noņ. 0

 

V14
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Augusts Melderis Saldus OK 0:34:56 1000
2 Kārlis Stomers Saldus OK 1:08:44 508
Oļegs Eversons Druvas vsk. noņ. 0

 

VA
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Viktors Mateičs Saldus OK 0:31:07 1000
2 Ainars Mankus Saldus OK 0:34:31 901
3 Andris Ceļapīters Saldus OK 0:39:33 787
4 Uldis Lācis Saldus OK 0:39:50 781
5 Guntars Kikučs Saldus OK 0:40:03 777

 

VB
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Emils Zērnis Saldus OK 0:33:03 1000
2 Dainis Priedītis Saldus OK 0:35:26 933
3 Egils Ķuzis Saldus OK 0:39:43 832
4 Imants Jansons Saldus OK 0:42:19 781
5 Eduards Šmits Saldus OK 0:43:38 757
6 Armands Ceimers Saldus 0:46:06 717
7 Mārcis Liekmanis Saldus OK 0:47:14 700
8 Ivars Plankais Saldus OK 0:47:46 692
8 Ints Sālavs Saldus 0:47:46 692
10 Jānis Ceļapīters Saldus OK 0:51:26 643
11 Kaspars Rakstiņš Saldus OK 0:51:38 640
12 Matīss Polis Ezere 1:00:40 545
13 Mārtiņš Andersons Individuāli 1:20:38 410
14 Jānis Pūpols Individuāli 1:25:33 386
15 Linards Rudovics Individuāli 2:05:34 263
Jānis Stomers Saldus OK noņ. 0
Mārcis Puriņš Individuāli noņ. 0

 

VC
Vieta Dalībnieks Klubs Rezultāts Punkti
1 Mārcis Andersons Druvas vsk. 0:31:31 1000
2 Roberts Siliņš Saldus 0:37:01 851
3 Lauris Rinmanis Saldus 0:39:04 807
4 Ojārs Ikers Saldus OK 0:41:10 766
5 Aivars Baltiņš Saldus 0:49:17 639
6 Juris Ceimers Saldus 0:56:07 562
7 Mārtiņš Bergmanis Saldus Radio 1:20:31 391
Ojārs Ulmanis Saldus OK noņ. 0
Oskars Začs Saldus OK noņ. 0

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Share This