Līkā meža apļi 2012 – Rezultāti

Rezultāti

V - sportisti (15 km)
Vieta, Nr., Vārds Uzvārds, Starts, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts
1,29,Rūdolfs Zērnis,13:13:30,13:30:46,13:49:30,14:08:08,0:54:38
2,20,Oskars Zērnis,12:22:00,12:40:00,12:58:47,13:17:55,0:55:55
3,39,Uldis Brucis,14:46:00,15:04:12,15:23:03,15:44:56,0:58:56
4,30,Edgars Tone,13:07:00,13:30:46,13:56:47,14:23:09,1:16:09

 

S - tautas klase 1 aplis (5 km)
Vieta, Nr., Vārds Uzvārds, Starts, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts
1,28,Inga Grende,13:07:30,13:38:00,,,0:30:30
2,24,Ilze Bruce,12:40:00,13:13:29,,,0:33:29
3,6,Terēza Kalniņa,12:02:30,12:36:29,,,0:33:59
4,21,Dace Brodere,12:23:30,12:57:42,,,0:34:12
5,26,Iveta Priedīte,12:50:30,13:26:22,,,0:35:52
6,12,Līga Bitmane,11:49:00,12:27:53,,,0:38:53
7,27,Dzintra Tone,13:08:00,13:48:00,,,0:40:00
8,11,Zigrīda Bērtule,11:55:30,12:36:06,,,0:40:36
9,14,Maija Bitmane,11:52:30,12:45:32,,,0:53:02
10,34,Liene Ķepsne,13:34:00,14:28:10,,,0:54:10
11,35,Liene Kulberga,13:39:30,14:34:30,,,0:55:00
12,8,Māra Stolere,12:00:30,12:59:22,,,0:58:52
13,10,Sabīne Oficiere,12:00:30,12:59:43,,,0:59:13
14,43,Megija Kikuča,0:02:00,0:30:00,,,1 aplis
15,42,Dace Kikuča,,,,,1 aplis

 

S - tautas klase 2 apļi (10 km)
Vieta, Nr., Vārds Uzvārds, Starts, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts
1,36,Maira Zērne,14:06:30,14:29:27,14:53:45,,0:47:15
2,19,Aņuta Ostašova,12:27:00,12:51:16,13:16:12,,0:49:12
3,13,llze Bērtule,12:00:00,12:30:25,13:02:58,,1:02:58
4,40,Viktorija Vītiņa,,,,,2 apļi
4,41,Vita Meldzere,,,,,2 apļi

 

V - tautas klase 1 aplis (5 km)
Vieta, Nr., Vārds Uzvārds, Starts, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts
1,5,Pēteris Kalniņš,12:21:00,12:41:12,,,0:20:12
2,44,Guntars Kikučs,0:00:00,0:20:19,,,0:20:19
3,7,Jānis Kalniņš,12:17:30,12:39:16,,,0:21:46
4,25,Dainis Priedītis,13:16:00,13:38:18,,,0:22:18
5,4,Arvis Brunavs,12:21:30,12:43:50,,,0:22:20
6,9,Atis Rešķis,12:41:00,13:05:08,,,0:24:08
7,16,Vladislavs Tjarve,12:28:00,12:56:37,,,0:28:37
8,33,Kaspars Briedis,13:34:00,14:08:10,,,0:34:10
9,31,Laimonis Tone,,,,,1 aplis

 

V - tautas klase 2 apļi (10 km)
Vieta, Nr., Vārds Uzvārds, Starts, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts
1,18,Oskars Osis,12:31:00,12:53:23,13:16:22,,0:45:22
2,3,Ainars Mankus,12:13:30,12:35:45,12:59:29,,0:45:59
3,23,Mārcis Broders,12:23:00,12:45:52,13:09:04,,0:46:04
4,2,Juris Rēfelds,12:27:30,12:51:15,13:16:21,,0:48:51
5,1,Uldis Lācis,11:51:00,12:15:56,12:42:33,,0:51:33
6,15,Vadims Ovsjaņikovs,11:55:00,12:20:56,12:47:33,,0:52:33
7,32,Ivars Feikners,13:35:30,14:05:13,14:36:07,,1:00:37

 

zēni līdz 12 gadu vecumam
Vieta, Nr., Vārds Uzvārds, Starts, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts
1,17,Emīls Zērnis,11:55:30,12:09:05,,,0:13:35
2,38,Matīss Brucis,14:23:00,14:37:56,,,0:14:56
3,37,Ģirts Brucis,14:22:30,14:37:57,,,0:15:27
4,22,Ernests Kulbergs,12:23:30,13:12:34,,,0:49:04

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *