Līkā meža apļi 2013 – Rezultāti

Rezultāti

Zēni līdz 14 gadiem (3,5 km)
Vieta, Vārds Uzvārds, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts, Ātrākais aplis
1,Emīls Zērnis,0:12:35,,,0:12:35,0:12:35
2,Roberts Kalniņš,0:17:32,,,0:17:32,0:17:32
3,Jānis Štegmanis,0:28:38,,,0:28:38,0:28:38
4,Markuss Ovsjaņikovs,0:28:56,,,0:28:56,0:28:56
5,Dāvis Fjodorovs,0:34:00,,,0:34:00,0:34:00
6,Ernests Kulbergs,0:35:28,,,0:35:28,0:35:28

 

Sportisti (15 km)
Vieta, Vārds Uzvārds, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts, Ātrākais aplis
1,Uldis Brucis,0:15:58,0:16:34,0:16:19,0:48:51,0:15:58
2,Oskars Zērnis,0:17:10,0:18:08,0:18:22,0:53:40,0:17:10
3,Kristaps Vaģelis,0:17:19,0:18:05,0:18:28,0:53:53,0:17:19
4,Atis Rešķis,0:18:11,0:19:26,0:20:04,0:57:41,0:18:11
5,Egīls Mauliņš,0:21:46,0:22:34,0:22:59,1:07:20,0:21:46
6,Agris Vītoliņš,0:26:05,0:29:36,0:30:03,1:25:44,0:26:05

 

Tautas klase - vīrieši (10 km)
Vieta, Vārds Uzvārds, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts, Ātrākais aplis
1,Ainars Mankus,0:18:34,0:19:34,,0:38:08,0:18:34
2,Uldis Lācis,0:19:51,0:20:16,,0:40:07,0:19:51
3,Jānis Stomers,0:19:53,0:20:52,,0:40:45,0:19:53
4,Juris Reinholds,0:20:56,0:21:28,,0:42:24,0:20:56
5,Vadims Ovsjaņikovs,0:20:59,0:22:04,,0:43:03,0:20:59
6,Mārtņš Līsmanis,0:21:43,0:23:55,,0:45:38,0:21:43
7,Jānis Smilgainis,0:25:23,0:26:36,,0:51:58,0:25:23
8,Miervaldis Sakne,0:31:53,0:33:57,,1:05:50,0:31:53

 

Tautas klase - vīrieši (5 km)
Vieta, Vārds Uzvārds, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts, Ātrākais aplis
1,Gints Priedītis,0:18:03,,,0:18:03,0:18:03
,Ģirts Brucis,,,,0:18:16,a.k.
,Matīss Brucis,,,,0:18:30,a.k.
2,Pēteris Kalniņš,0:19:07,,,0:19:07,0:19:07
3,Jānis Kalniņš,0:23:04,,,0:23:04,0:23:04
4,Vladislavs Tjarve,0:24:09,,,0:24:09,0:24:09
5,Gatis Priedītis,0:29:11,,,0:29:11,0:29:11
6,Anris Bitmanis,0:32:07,,,0:32:07,0:32:07
7,Kaspars Oficieris,0:35:07,,,0:35:07,0:35:07

 

Sportistes (10 km)
Vieta, Vārds Uzvārds, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts, Ātrākais aplis
1,Anda Priedīte,0:18:59,0:19:57,,0:38:57,0:18:59
2,Aņuta Ostašova,0:21:32,0:21:58,,0:43:30,0:21:32
3,Maira Zērne,0:21:15,0:22:22,,0:43:37,0:21:15
4,Līga Smilgaine,0:25:24,0:25:56,,0:51:20,0:25:24

 

Tautas klase - sievietes (5 km)
Vieta, Vārds Uzvārds, 1. aplis, 2. aplis, 3. aplis, Rezultāts, Ātrākais aplis
1,Inga Grende,0:22:53,,,0:22:53,0:22:53
2,Māra Stolere,0:24:18,,,0:24:18,0:24:18
3,Linda Līce Līcīte,0:27:56,,,0:27:56,0:27:56
4,Iveta Priedīte,0:28:01,,,0:28:01,0:28:01
5,Terēza Kalniņa,0:29:29,,,0:29:29,0:29:29
6,Mudīte Šteina,0:29:38,,,0:29:38,0:29:38
7,Ilze Bruce,0:30:08,,,0:30:08,0:30:08
8,Kristīne Bruce,0:31:38,,,0:31:38,0:31:38
9,Sabīne Oficiere,0:31:53,,,0:31:53,0:31:53
10,Laimdota Sakne,0:34:34,,,0:34:34,0:34:34
11,Arta Paula Ozoliņa,0:37:14,,,0:37:14,0:37:14
12,Anda Štegmane,0:39:10,,,0:39:10,0:39:10

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *